На Криворіжжі лікарі рятують життя поранених під час евакуації

0
197

Ще 1 серпня з окупованого селища Старосілля була спроба евакуації на мікроавтобусі червоного кольору сімох цивільних. У районі селища Довгове з ПТУР окупанти розстріляли цей автобус. Двоє цивільних загинуло. П’ятьох вдалося евакуювати. Тепер за життя поранених борються лікарі.

Про це повідомляє начальник Криворізької ВА Олександр Вілкул.

“Вчора і сьогодні наші лікарі продовжували боротьбу за життя п’ятьох поранених цивільних людей, мікроавтобус яких орки вчора прицільно розстріляли з ПТУРа, коли вони намагалися евакуюватися з окупованого селища Старосілля Херсонської області до Кривого Рогу. Причому окупанти точно знали, що це цивільний автобус і в ньому мирні люди.

На місці загинуло двоє людей – водій і його донька. З місця трагедії поранених під обстрілами евакуювали героїчні бійці нашої криворізької 17-ї танкової бригади. Один цивільний помер пiзнiше під час транспортування до лікарні. Інших п’ятьох поранених вдалося евакуювати до Кривого Рогу в “Тисячку”. У всіх важкі мінно-вибухові травми, а у трьох ще й сильні опіки. Як виявилося, четверо людей – це одна сім’я: мама 55 років, батько 53 роки і двоє синів по 35 років. Ще одна поранена – жінка 63-х років, чий син загинув там на місці. Найбільш важкі опікові травми отримала мама та один з її синів – у неї до 50% опіків, у нього – до 40% опіків. Всі поранені були прооперовані лікарями “Тисячки”. Одночасно проводилися протишокові заходи. Лікарі зробили все можливе.

У тих, хто отримав опіки – ці місця були закриті ксеношкірою. Також оперативно був наданий вертоліт аеромобільної допомоги. На ньому мама двох синів була відправлена до Києва в опіковий центр для надання подальшої допомоги.

Інші поранені зараз знаходяться в реанімації, стан важкий, але стабільний. Їм надається все необхідне лікування. Молимося за одужання поранених. Спасибі всім нашим медикам.

Орки, будьте прокляті за це та за інші злочини”, – написав Олександр Вылкул.

Читайте: Окупанти впритул розстріляли евакуаційний автобус

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ