Лето в разгаре: на Днепропетровщине уже 27 утонувших

0
413

27 человек, среди которых трое – дети, утонули с начала купального сезона (с мая месяца) в 2021 г. на территории Днепропетровской области. И Павлоградщина – не исключение.

Об этом сообщает пресс-служба Днепр ОГА.

“Найбільше людей загинуло у Дніпровському районі – 5, розповіли в управлінні. У Синельниківському – 4. У Кам’янському, Павлоградському, Нікопольському районах, Дніпрі та Кривому Розі – по 3. У Криворізькому районі – 2. У Новомосковському – 1.

«Вода не терпить легковажності. Аби вберегтися від біди, потрібно купатися на спеціально обладнаних пляжах, уважно слідкувати за дітьми. Не можна заходити до водойм напідпитку, запливати надто далеко, пірнати у незнайомих місцях», – сказала в.о. начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Тетяна Куряченко.

Заборонені й грубі ігри, додали в управлінні. Не можна штовхатися, ставити підніжки, занурювати когось з головою у воду – людина може захлинутися.

Не варто плавати в місцях, де сильна течія. Все ж потрапивши в таку, не слід з нею боротися. Потрібно плисти за течією під невеличким кутом, поступово наближаючись до берега. Потрапивши у водоверть, необхідно якомога глибше пірнути і потужним ривком випірнути убік.

Телефон рятувальників – 101.

Читайте по теме: В воскресенье в Павлограде утонули двое мужчин

На стихийном пляже в Терновке утонул 13-летний мальчик

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ