Тернівчанин Максим Кузяєв став бронзовим призером 33-го Чемпіонату Європи з Кіокушин карате

0
532

Перемога складається з 1% успіху та 99% праці. Це в черговий раз довів тернівчанин Кузяєв Максим, ставши бронзовим призером 33 Чемпіонату Європи з Кіокушин карате, який відбувався у польському місті Вроцлав 18-19 травня 2019р.
Усього на цьогорічному Чемпіонаті Європи зібралися 29 країн серед яких Україна, що була представлена спортсменами з усіх регіонів нашої країни, та у підсумку виявилася у трійці найсильніших. Серед наших земляків призерами стали два спортсмена – Кузяєв Максим та Альберт Мелікян.

Суперниками були бійці з Польщі, Італії, Росії, Франції та Великої Британії. Максим виступав у найпрестижнішій ваговій категорії + 90 кг, яку також називають абсолютна категорія. І як результат, посівши 3-е місце, отримав запрошення виступати на Чемпіонаті світу, який відбудеться в кінці листопада цього року у м. Токіо, Японія. Це дійсно дуже почесно і заслуговує на повагу.Тернівчанин Максим Кузяєв став бронзовим призером 33-го Чемпіонату Європи з Кіокушин карате

Свою спортивну кар’єру Максим розпочав у 2011 році в спортивній організації «Фенікс» під керівництвом Зубер Валентина Дмитровича. На шляху до 33 Чемпіонату Європи вже були досягнення: Кубок України – 2 місце, Чемпіонат України – 1 місце.

Максиму тільки 22 роки але він вже є прикладом для молоді. Мешканці Тернівки можуть пишатися своїм земляком. Побажаємо Максиму не зупинятися на досягнутому, в подальшому вдосконалюючи свою майстерність та професійний рівень!