Куратори не задоволені ватажком «ДНР»

6
717

Керівництво Росії незадоволене тим, що ватажок “ДНР” Олександр Захарченко та його поплічники розкрадають російську фінансову допомогу. Про це повідомляє “ДС” з посиланням на ГУ розвідки Міноборони України.

“Керівництво РФ підозрює уряд т.зв.” ДНР / ЛНР “в нецільовому використанні наданої допомоги. Так, в Донецьку російськими контролюючими особами “було заслухано” глава ДНР “Захарченко, який звинувачується в недбалому ставленні до виконання службових обов’язків, що спричинило масштабне розкрадання отриманих з РФ коштів, матеріально-технічних засобів. Також, очікується відставка з подальшим арештом ряду посадових осіб в “уряді ДНР”, – йдеться в повідомленні.

Також, у ГУ розвідки відзначили, що за підозрюваними будуть ретельно стежити, щоб вони не втекли на українську територію.

“Для невідворотності покарання осіб, причетних до розкрадання російської допомоги, всім т.зв.” державним службовцям і працівникам бюджетної сфери “ДНР / ЛНР” заборонений виїзд на територію України і відвідування “сірої зони”, що прилягає до лінії розмежування “, – розповіли в розвідці.

6 КОММЕНТАРИИ

 1. Чергова казка СБУ розказана після алкогольного отруєння. Але і це не має жодного здорового глузду. З яким інтересом керівники ДНР підуть на територію України, коли на їх на Україні заведено кримінальну справу? Ці сказачнікі з СБУ дружать з головою? У їх є мізки? Сумніваюся. У їх замість мізків непізнане сіра речовина,з якого виділяється жовч, яка отруює життя і їм і українцям.
  Їм не зрозуміти, що в Росії реально йде боротьба з корупцією і з перевищенням службових повноважень. Це відчули багато губернаторів і мери міст. У Росії налагоджений контроль за використанням державних коштів. І якби керівництво ДНР дійсно використовувала б допомога з Росії не за призначенням, то проти їх вже давно б порушили кримінальні справи,і вони давно вже б сиділи за гратами.
  Вся робота керівництва ДНР і ЛНР спрямована на підтримання людей, які, по волі інтересів київської хунти, українського уряду, виявилися блоковані від основною територією України. Війна українського уряду проти своїх людей, ускладнила життя жителів ДНР і ЛНР. У ці важкі часи для їх, Росія допомагає їм вижити. Гуммонітарная допомогу надає велику допомогу в їх важке життя. Українці дякують Росію за надання допомоги своїм землякам, співгромадянам. Керівництво ДНР і ЛНР до кінця виконує свої обов’язки по підтримці порядку на своїх територіях. Життя в ДНР і ЛНР триває. Підприємства працюють і з’являються нові виробництва.

  • От раздвоения личности лечиться не пробовала, что шизоидные бредни здесь несешь? Наши воры дети малые против коррупционеров из ватностана, которому ты пытаешься Ж. подлизнуть. Нам до ихнего пАлковника эМВыДы Захарченко еще шагать и шагать. А сверблюков со своей пассией сколько наворовали и опять занимают высокие должности. Так что не тупи.

 2. Порошенко и Гройсман позавидовали ЛНР и дали команду своим сателитам из Бегемота правдами и не правдами песочить руководство ЛНР и ДНР. А повод есть.
  В самопровозглашенной Луганской народной республике в следующем году начнут промышленную разработку золоторудного месторождения. Это заложено у них в бюджете на 2018 год. Пригодное для добычи золота месторождение золотосодержащей руды расположено у села Бобриково Антрацитовского района. На разработке этого месторождения желает работать компания Kinross Gold. Канадская Kinross Gold – единственная международная золотодобывающая компания, которая сумела построить успешный бизнес в разных странах мира.
  Месторождение ещё пока не полностью разведано. Возможно есть и жила. Но пока изучено поле с бедным содержанием золота: 6-7 гр на 1 т. породы. Но и это даст дополнительную прибыль в бюджет ЛНР.
  Вы можете как угодно относиться к этому. Но на Украине это будет вторым золотодобывающем производством. В Украине работает Мужиивское месторождение в закарпатской области.

  • Наивный пэрэсичный лошара, про это “золото” визжали еще 20 лет назад, но овчинка выделки не стоит. Так что не скули.

   • Заткнись закурвенный Рупорёнок. Если бы ты был граматным, то мог помнить, что с этого карьера уже обогащали в 90-х годах. И получили 10 тонн золота. Так уж твои вонючие коменты здесь не уместны. Ванять иди в другом месте.

    • Скотобыдло тупорылое, тебе об этом лично докладывали? И чего тогда дальше не продолжали если это так “выгодно”? Так что не скавчи с помойки.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ