Хто замовляв м’ясо по 4000 грн. за кіло?

3
1156

Факт: на державній шахті закупили 50 кг м’яса за 200 тисяч гривень – по 4000 грн/кг; 340 літрів мінеральної води за 200 тисяч гривень – по 588 грн/л. Сообщает на своем сайте лидер партии «Громадянська позиція»   Анатолий Гриценко.

у Києві посадовці крадуть сотнями мільйонів і мільярдами, в обласних центрах – мільйонами і десятками мільйонів, у райцентрах – десятками і сотнями тисяч

 

Факт зафіксований у системі державних закупівель Prozorro. Договори, постачальники, посадові особи, контактні телефони, мейли… Чого не вистачає?.. Відео взяття під стражу і судового вироку – щодо повернення злодіями вкрадених коштів, конфіскації їхнього майна і терміну посадки за грати.
Чому так? А тому що у Києві посадовці крадуть сотнями мільйонів і мільярдами, в обласних центрах – мільйонами і десятками мільйонів, у райцентрах – десятками і сотнями тисяч, і всіх усе влаштовує. Такий собі суспільний договір.
Жити по-новому. Де вихід? Жити по-чесному – лише тоді Україна отримає позитивну перспективу.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Очередная лажа для лошар, которым поговорить не о чем. Кстати наивные, если количество мяса записать нормально в тоннах, а не в стиле отсутствия логики, то получается усе путем-40 грн. за кг. Что наверное и было в действительности.

  2. Ну если считать 50 кг. за 50 т., то тогда по 4 грн. за кило получается? Любите вы оправдывать воров

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ