Крок за кроком – до реалізації наміченого

0
830

Будь – яка справа повинна мати логічне завершення. Тільки тоді, коли вона буде повністю завершена, люди відчують її результати. Особливо, коли справа робиться для людей і спільно з ними. По-іншому й бути не може в наші непрості часи. Бо, передусім, самі люди повинні бажати щось зробити для самих себе, для свого майбутнього і майбутнього наших нащадків. Звісно, за допомоги влади, народних обранців, бізнесу.

Крок за кроком – до реалізації наміченогоВ цьому, 2018 році, для реалізації своєї програми озеленення населених пунктів регіону, в продовження початого кілька років тому, народний депутат безкоштовно передав місцевим громадам кілька тисяч саджанців ще екзотичної для нашої місцевості сакури, кущів троянд, юкки, спіреї вангутти, тощо, які були висаджені руками школярів, студентів, місцевих мешканців, працівниками комунальних підприємств, Компанії ДТЕК. А під час своєї роботи в виборчому окрузі, на початку травня та під час проведення святкових травневих заходів, Артур Володимирович відвідав кілька місць висадки переданих ним зелених насаджень біля Храмів, дошкільних установ і шкіл, амбулаторій і лікарень, в парках, скверах і місцях відпочинку городян і сельчан.

Крок за кроком – до реалізації наміченогоРобоча поїздка народного депутата 2 травня почалася з приємної події: під час відвідин Булахівської сільської амбулаторії первинної медицини, Артур Володимирович, разом з сільським головою Межиричанської ОТГ О.Г. Луценко і головою Булахівського старостинського округу І.О. Гузь, привітав з ювілейним Днем народження головного лікаря «первинки» Павлоградського району Л.В. Смєловську, вручив їй свою Вітальну адресу і квіти. А потім, як і було заплановано, оглянув висаджені біля амбулаторії сакури і троянди.
Були оглянуті нові й торішні зелені насадження біля Булахівского СБК, в якому, теж – за сприяння й допомоги народного депутата, продовжується капітальний ремонт, біля ЗОШ та Храму.
Але не тільки зеленими насадженнями опікувався Артур Володимирович с. Булахівка. На Конкурс міні-грантів Компанії ДТЕК «громада своїми руками» подано заявку від ініціативної групи сільської ЗОШ на відновлення занедбаної криниці і створення нової арт-зони «Панська криниця», що співпадає з реалізацією Програми народного депутата «Джерела Павлоградщини». І якщо проект стане переможцем, то, спільними зусиллями Компанії ДТЕК, «Благодійного фонду сприяння соціально – економічному розвитку Західного Донбасу», заснованого Артуром Мартовицьким, руками і коштами самих ініціаторів і сільської громади село отримає ще один гарний куточок, де молодь і більш старші люди, зможуть з задоволенням відпочивати.

А народний депутат відвідав ще одну, «Козацьку криницю» на березі озерця, скуштував з неї води і також обговорив з головою сільради і сільським старостою шляхи її відновлення.

В цей же день народний депутат відвідав села Троїцьке та Привовчанське, Троїцької ОТГ, де також оглянув висаджені тут сакури, кущі троянд, спіреї вангутти.

Цього ж дня Артур Володимирович, з метою оглядин нових зелених насаджень, переданих ним громадам, був гостем сіл Богуслав і Богданівка, де, разом з сільськими головами Богуслава В.В. Потаповою і Богданівської ОТГ О.Г. Грищенком, побував в місцях, які з кожним роком будуть ставати більш гарними та привабливими для людей.

А в с. Нова Русь, біля джерела цілющої питної води, яке народний депутат відвідав вже не вперше, відбулася нарада з питання впорядкування цього джерела и прилеглої території, щоб, знову – спільними зусиллями громади, «Благодійного фонду» та парафіян місцевого Храму, створити комфортні умови користування водою для людей.

По дорозі до села Нова Русь народний депутат звернув увагу на невеликий місток, конструкції якого, під впливом часу та бездіяльності власників дороги і мосту (Дніпрооблавтодор), майже зруйнувався, внаслідок чого проїзд по ньому став неможливим. А він необхідний для підвозу працівників ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» до місць їхньої роботи, для транспортування сільгосппродукції під час польових робіт. Та й мешканці району потерпають від цієї незручності. Тому Артур Володимирович зразу ж, після повернення до Павлограду, почав готувати звернення до голови Дніпропетровської ОДА з вимогою вирішити питання фінансування та ремонту містків, які розташовані на шляхах сполучення в Павлоградському районі та доріг.

Огляд нових зелених насаджень народний депутат продовжив 5 травня в місті Павлоград: на Алеї Слави, в сквері ім. Т.Г. Шевченка, біля міської лікарні №1, Храмів в мкр. ПЗТО і селищі Соснівка, ОСББ «П’ятихатки».

Також Артур Володимирович побував і в місцях масової висадки переданих ним зелених насаджень в містах Тернівка, Першотравенськ, селі Вербки, Павлоградскього району.

Проведеними роботами по озеленню вулиць, дворів, територій і зон загального користування міст і сіл регіону народний депутат залишився задоволеним, як і теплим, душевним спілкуванням з людьми, що завжди з нетерпінням чекають його приїзду до їхніх помешкань, які відбувається регулярно вже впродовж багатьох років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ