«Краща сільська садиба – 2018»: на черзі – кращі в район

0
842

Підведені підсумки перших двох етапів V районного Конкурсу «Краща Сільська садиба», започаткованого народним депутатом України А.В. Мартовицьким. Тобто, виявлені й нагороджені особисто Артуром Володимировичем переможці номінацій «Краща сільська садиба» і «Краща сільська садиба громади». Черга – за переможцями в номінації «Краща сільська садиба району». Захід відбудеться після підведення підсумків районною комісією, дата його проведення визначиться пізніше.

А 31 липня народний депутат України, разом з представником районної ради Приходько Л.В., головою Вербківської сільради ОТГ Холоденко Л.П., старостою села Кочережки В.О. Шевелою, відвідав переможців Конкурсу у селах Вербківської ОТГ: Вербках, Нових Вербках, Кочережках, В’язівку і Підлісному.

Знову власники садиб з радістю зустрічали свого народного обранця, а Артур Володимирович охоче спілкувався із сельчанами, запитував про історії їхніх садиб, чим займалися раніше, якщо вже пенсіонери, й чим займаються зараз. Серед переможців Конкурсу були й шахтарі – пенсіонери (адже «бувших» шахтарів не буває, як каже сам народний депутат), молоді сім’ї, діти й онуки власників садиб, які з задоволенням розповідали народному депутату про своє життя, плани на майбутнє, фотографувались із ним «на пам’ять». Ще б пак, ось так, щоб той, кого вони до цього бачили лише під час пленарних засідань із зали Верховної Ради, та приїхав прямо до їхньої домівки, як звичайна людина?.. Про це до сих пір можна було тільки мріяти! Але ж – сталося! Навіть у село Підлісне! І приїхав, як звичайна людина, й детально цікавився життям у селі, уважно оглядав хазяйства, відзначав якісь родзинки в оформленні будинків, присадибних територій, які йому сподобались, відповідав на питання, сам їх задавав. А потім – вручав заслужені нагороди хазяям, солодкі подарунки дітям, з задоволенням поласував спілими фруктами з дерев… І люди відчували себе поряд зі своїм народним обранцем потрібними не тільки своїм рідним і близьким, а й державі.«Краща сільська садиба – 2018»:  на черзі – кращі в район«Краща сільська садиба – 2018»:  на черзі – кращі в район

А після тривалого, душевного спілкування всією сім’єю проводжали до наступної садиби.
Як зазначав сам народний депутат під час відвідин всіх садиб і нагородження їх власників, для нього живе, тепле спілкування з пересічними громадянами – головне в депутатській діяльності, тому що ніякі документи, довідки та інші папірці не замінять живого голосу людини, її почуттів. Всіх власників садиб Артур Володимирович дякував за участь у Конкурсі, за їх активність, намагання зробити своє життя гарнішим, більш різнобарвним і мальовничім. При цьому – подаючи приклад сусідам, знайомим в тому, як треба своїми руками прикрашати своє життя.«Краща сільська садиба – 2018»:  на черзі – кращі в район

Подякував народний депутат і голові сільради Холоденко Л.П., старості Шевелі В.О. за гарну організацію поїздки, відзначивши, що у Вербківській ОТГ, впродовж проведення Конкурсів за всі минулі роки не було садиб, які б, хоч і в різних номінаціях, нагороджувались би двічі.

Залишився останній етап проведення районного Конкурсу «Краща сільська садиба – 2018» – визначення і нагородження головних переможців «районного масштабу». І про них всі дізнаються вже скоро.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ