Закінчився 4-й районний Конкурс «Краща сільська садиба»

0
260

Підсумки районного Конкурсу «Краща сільська садиба», який був започаткований народним депутатом України А.В. Мартовицьким і в цьому році проводився вже вчетверте, були підведені ще в травні. Але Артур Володимирович, як це було і в попередні роки, переможців нагороджував особисто.

 

Зрозуміло, що в один чи два дні це зробити було неможливо навіть фізично, тому нагородження тривало деякий час. Впродовж кількох днів роботи в своєму виборчому окрузі, народний депутат завітав в кожну садибу, яку сільські комісії визнали кращими в цьому році, і особисто вручив заслужені нагороди їх власникам.

Останні переможці отримали свої нагороди в селі Вербки, Вербківської об’єднаної сільської громади, що в Павлоградському районі. І завжди, під час нагородження, Артур Володимирович дякував власникам садиб за те, що погодились прийняти участь у Конкурсі, підкреслював, що Конкурс і був ним започаткований з метою краще пізнати, як живуть прості люди, поспілкуватись з ними під час зустрічей, почути від них самих, які проблеми хвилюють пересічного українця зараз, в дуже нелегкі для України, а, особливо, для них, наших годувальників, часи. А також – зробити наші села ще більш красивими й мальовничими. Тому що кожен, хто постійно займається благоустроєм своєї особистої садиби та прилеглих до неї територій, робить вулицю, на котрій мешкає, і все село ще кращим.

Треба відзначити, що багато з тих, кого визнали переможцями сільські комісії, не дуже вірили в те, що вручати нагороди до них приїде народний депутат особисто. Але тим і відзначається А.В. Мартовицький, що не цурається простих людей, охоче йде на спілкування з ними, незважаючи на те, що йому можуть задати «незручні» питання. Головне, як наголошує сам народний депутат, – це бути чесними перед людьми, прямо дивитись їм в очі і аргументовано відповідати на всі питання, які вони йому задають.

А люди зажди будуть відповідати чесністю й щирістю тому, хто йде до них з відкритою душею. Так було і в цьому році: спілкування з усіма, без винятку, переможцями Конкурсу і їх сім’ями проходило в невимушеній, теплій атмосфері довіри одне до одного, взаєморозуміння й доброзичливості. А це – головне у відносинах між людьми!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ