Красень, який обікрав закохану жінку напередодні 8 березня сподівається, що хтось внесе за нього 214 тис. застави

0
329

Краса здатна творити чудеса. А жінки, здатні віддати за кохання 200 тис. грн., напевно, є. Але викрадач сердець з кримінальним минулим, який у Тернівці обікрав закохану, сьогодні на це не може розраховувати.

Красеня помістили до СІЗО. Якби його фотографію розмістили у соціальних мережах і якась фея внесла за нього 214 тис. грн застави, то 8 березня, у жіноче свято, він міг би опинитися на волі. Але фотографії немає і красень приречений на страждання.

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється, що 30-річний мешканець Кіровоградської області 28.02.2023 року приблизно о 09 год. 00 хв. перебуваючи за місцем мешкання своєї знайомої, побачив, що останньої не має вдома, викрав телевізор фірми LG, в корпусі чорного кольору, діагоналлю екрану 32 дюйми вартістю 1 500 грн., та ноутбуком марки Acer , вартістю 26 999,10 грн., спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 28 499,10 грн.

Підозрюваний в судовому засіданні зазначив, що він дійсно вчинив крадіжку, вину у скоєному визнає, у вчиненому розкаюється, зазначає, що намагається працевлаштуватись, просить обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Слідчий суддя враховує, що підозрюваний на утриманні нікого немає, не працює, захворювань, які б перешкоджали йому перебувати в місцях попереднього ув`язнення не має, одразу після вчинення крадіжки згідно пред`явленої підозри, намагався виїхати в м. Кропивницький, відсутні міцні соціальні зв`язки, таким чином менш суворий запобіжний захід, ніж тримання під вартою, не зможе запобігти ризикам…

Суд ухвалив:

Застосувати відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 23-59 годин 27 квітня 2023 року.

Відповідно до ст. 183 КПК України визначити розмір застави, достатньої для виконання підозрюваного обов`язків, передбачених КПК України в розмірі вісімдесяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто 214 720,00 грн.

Читайте: Романтичне побачення у Тернівці закінчилося крадіжкою телевізора

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ