У Павлограді жінка крала з розмахом, щоб її на новорічні свята помістили до СІЗО

0
445

У Павлограді жінка крала з розмахом, щоб її на новорічні свята помістили до СІЗО. Зустріти Новий рік на волі бажають не всі. Про нелегку долю раніше засудженої жінки співається у матеріалах Павлоградського суду.

Відповідно до матеріалів , маючи не погашену та не зняту в установленому законом порядку судимість, звільнившись 01 березня 2021 року з місць позбавлення волі, знову вчинила злочин за наступних обставин.

Так, 12 грудня 2022 року, о 16 год. 05 хв., вона прийшла до магазину «Аврора 425» Товариства з обмеженою відповідальністю «Вигідна покупка», який розташований по вул. Центральній, у м. Павлограді та викрала: порошок для прання автомат Persil Колор вагою 2,7 кг загальною вартістю 242 гривні 67 копійок; шампунь жіночій для всіх типів волосся ONLY NATURAL ТРОПІКАНА, у кількості двох одиниць кожна об`ємом 400 мл, загальна вартість яких 67 гривень 98 копійок; шампунь для волосся ACME FORTESSE PRO стійкий колір, об`ємом 400 мл, загальна вартість 67 гривень 98 копійок; бальзам для пошкодженого волосся LOREAL ELSEVE Dream Long, у кількості двох одиниць, кожна об`ємом 200 мл, загальною вартістю 76 гривень 67 копійок; бальзам філер для волосся Elseve зволожуючий, об`ємом 200 мл, загальною вартістю 95 гривень 63 копійок; шампунь для волосся LOREAL ELSEVE сила аргініну, об`ємом 250 мл, 80 гривень 33 копійок; гаманець жіночій зі штучної шкіри «Sparkle Light», загальна вартість 79 гривень; гаманець жіночій зі штучної шкіри 2 зм. сучасний візерунок «Sparkle Light», загальна вартість 77 гривень; гаманець жіночій на одну змійку матовий\глянець, малюнки, загальна вартість 79 гривень; гаманець жіночій на блискавці з дизайном авокадо, загальна вартість 64 гривні; антиперспірант чоловічій Old Spise Lagoon, твердий, у кількості двох одиниць, кожний об`ємом по 50 мл, загальна вартість 243 гривні 80 копійок; антиперспірант жіночій NIVEA DEO Енергія Свіжості, спрей у кількості двох одиниць, кожний об`ємом по 150 мл, загальна вартість яких 209 гривень 34 копійки; крем після гоління Arko Men Cool, об`ємом 50 мл, загальна вартість якого 47 гривень 67 копійок; гель для гоління GILLETTE TGS Sensitive Skin з алое, об`ємом 200 мл, загальна вартість якого 201 гривня 07 копійок; зазначені речі складала в сумку (пакет) синього кольору, який мався при ній.

У подальшому, утримуючи викрадене майно при собі, у сумці, вийшла з приміщення магазину, чим розпорядилася майном на власний розсуд, завдавши тим самим магазину матеріальну шкоду на загальну суму 1 632 гривні 14 копійок та з місця вчинення кримінального правопорушення зникла, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.

Крім того, 24 грудня 2022 року, о 12 год. 53 хв., вона прийшла до магазину «Аврора 425» та викрала: вершки до кави сухі Monik, у кількості 2 шт., вагою 200 г кожна, загальна вартість яких 110 гривень; шампунь для волосся Schauma сила кератину, об`ємом 400 мл, загальною вартістю 82 гривні 21 копійка; шампунь для волосся Schauma проти лупи Intensiv, об`ємом 400 мл, загальною вартістю 110 гривень 38 копійок; шампунь для волосся Schauma ніжне відновлення, об`ємом 400 мл, загальна вартість 91 гривня 06 копійок, які складала в сумку чорного кольору, що була при ній.

Після чого направилась до касової зони магазину тримаючи при собі майно, пройшла за межі касової зони, не розрахувавшись за вищевказаний товар, проте не змогла довести свій умисел до кінця, з незалежних від її волі причин, так як була помічена та зупинена працівником магазину.

За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від п`яти до восьми років .

Суд постановив:

Застосувати до підозрюваної , уродженки м. Павлограда, не заміжньої, не працюючої, не маючої на утриманні неповнолітніх дітей, раніше судимої, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб,

Визначити суму застави у розмірі 53 680 (п`ятдесят три тисячі шістсот вісімдесят) гривень.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ