У Тернівці ще в однієї пенсіонерки конфіскували мобільний телефон, за допомогою якого вона молилася за російських солдатів

0
1427

У Тернівці ще в однієї пенсіонерки, за рішенням суду, конфіскували телефон, за допомогою якого вона молилася за російських солдатів.

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється:

Обвинувачена, в період часу з травня 2022 року по листопад 2022 року, розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи, з текстом:

«Да хранит Господь тех, кто рискует жизнью ВО ИМЯ МИРА на ЗЕМЛЕ. Ребята, вернитесь живыми! Ждём и молимся за вас! Поклон тебе, солдат России, За твою преданность Стране. Пошли, Господь, любов и силу, Победу в праведной войне. Ты знай что мы всегда с тобою, Ждём возвращния домой. Ждём без звезды и со звездою. Ты наш пожизненный герой!».

«Герой Донбасса Влад Гарбарь. С одним штык-ножом взял в плен экипаж вражеского танка. Вооружённые Силы ДНР лишились ещё одного героя младшего сержанта Гарбаря. На твоём примере будут воспитаны миллионы молодых людей не только Донбасса, Новороссии, но и всей России. Да будет так!», – що публічно заперечує здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликає до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

В подальшому, в період часу з 09:40 години по 10:10 годину 21.04.2023 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання, в присутності понятих було виявлено та вилучено мобільний телефон «Redmi 5 Plus» за допомогою якого ОСОБА_3 розповсюджувала дописи в мережі Інтернет.

Дослідженням особи обвинуваченої встановлено, що вона раніше не судима, пенсіонерка, на обліку у лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває. В якості обставин, які пом`якшують покарання: щире каяття.

Суд ухвалив:

Визнати особу винною в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити їй покарання у виді позбавленням права обіймати будь-які посади та займатись будь-якою діяльністю у юридичних особах приватного права строком на десять років.

Мобільний телефон «Redmi 5 Plus»   конфіскувати в дохід держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ