Титановый концентрат из Волчанского месторождения, на Днепропетровщине, используется в сфере обороны России

0
1142

Что важнее благополучие или честь? Как относиться к стране-агрессору, захватившей часть территории Украины и убивающих украинских солдат? Нужно ли разорвать экономические отношения или, несмотря ни на что, нужно налаживать сотрудничество, ради получения прибыли? На эти непростые вопросы должен ответить каждый, кто считает себя украинцем.

В распоряжении beg.dp.ua оказалось обращение патриотов, с требованием прекратить работу всех российских предприятий на территории Украины:

“Дорогі співвітчизники! Звертаємось до вас за підтримкою.
Ми з вами живемо в чудовій і гарній країні, це наша Батьківщина, це наша Україна.
Ми пишаємось своєю країною, адже це чудові люди-народ України, гарні краєвиди, родючі чорноземи, але не тільки. Це ще багаті родовища різних корисних копалин. Це і газ, нафта, бурштин, золото, вугілля, залізна руда… Карта корисних копалин України налічує майже три тисячі родовищ. За розвіданими запасами деяких корисних копалин Україна випереджає Росію та США. У надрах України знайдено більше двохсот видів корисних копалин, відкрито близько двадцяти тисяч їх родовищ і проявів.
І одне з таких родовищ знаходиться у нас, на Дніпропетровщині. Це Вовчанське титано-цирконове родовище на території Межівського та Васильківського районів Дніпропетровської області. Розробка представляє собою кар’єр, в якому здійснюється видобуток декількох видів титанового концентрату. І це чудово, адже мінеральні ресурси відіграють дуже важливу роль у розвитку продуктивних сил держави, її економічної незалежності. Вони-важливе національне багатство України. Але використовується наше національне багатство не на користь України, а навпаки, проти України.

Товариство з обмеженою відповідальністю « Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» (далі ТОВ ДГЗК), що знаходиться в селі Новоандріївка Васильківського району Дніпропетровської області і здійснює видобуток корисних копалин у Вовчанському титано- цирконовому родовищі, належить підприємству з російським капіталом (100% акцій належать ВАТ «Корпорація ВСМПО –АВІСМА», що знаходиться в Росії, Свердловська область). Підприємство з російським капіталом (ТОВ ДГЗК) здійснює діяльність направлену на шкоду нашим національним інтересам в економічній сфері внаслідок видобутку ним на території України та постачання до Російської Федерації мінералів загальнодержавного значення –титанових концентратів, які в подальшому використовуються у сфері оборони Російської Федерації, а це і високоточна зброя, і артилерійські боєприпаси, і авіаційні агрегати і так далі…

От і виходить, що з наших титанових руд дістають титанові концентрати, які в подальшому використовуються для виробництва продукції у авіаційній та ракетобудівній сферах Росії – країни агресора.

А на сході нашої країни іде війна. Кожного дня там гинуть наші сини, наші діти, чоловіки, жінки та мирні жителі Донбасу. Їх вбивають тією зброєю, яку виготовили в Росії, з наших же мінералів. Це неприпустимо!

Через такі та інші підприємства, які є на території України, керівники російських компаній, а також керівництво Росії, прагнуть встановити контроль над землями та родовищами корисних копалин на території України, використовуючи механізм довгострокової оренди земель. З цією ж метою відбувається пошук державних службовців, які б лобіювали їхні інтереси.

І доки такі продажні державні службовці будуть задовольняти інтереси країни –агресора, війна не закінчиться. І далі буде литися кров, і далі будуть гинути наші воїни, мирні жителі, і далі ворог буде розоряти наші села, міста і домівки на Донбасі. Тому що на цій війні заробляють гроші та наживають свої капітали олігархи та можновладці. Їхні капітали – це кров та життя тисяч наших героїв –захисників України, це кров, життя невинних дітей Донбасу та сльози їх матерів.

Ми не можемо допустити того, щоб це і далі продовжувалось, щоб точилась війна на нашій землі, щоб гинули наші діти, а українські матері до часу сивіли від горя, а очі їх сліпли від ніколи не виплаканих ними сліз.

Скажемо всі: « НІ» підприємствам країни агресора , які функціонують в Україні.
Це аморально з боку українських можновладців та державних службовців закривати очі на цей бізнес, що нас же і вбиває та нищить нашу державу, нашу Україну.

Це злочин проти держави, проти народу, за який треба нещадно карати, тому що заробляти гроші на сльозах вдів та сиріт, на крові наших героїв- захисників, – це цинізм вищого ґатунку.

Дорогі співвітчизники, не будемо байдужими, адже це наша земля, наша Україна і вона в небезпеці. Заради наших дітей, заради миру у нашій країні, не допустимо збагачення олігархів та товстосумів, як українських так і російських за рахунок тих життів, які вже втрачені, та які ще будуть втрачені на цій війні.

Треба негайно припинити та скасувати всі дозволи (ліцензії) надані російським підприємствам використовувати наші землі та корисні копалини на території України, в той час коли іде війна з Росією, тому що ця вся ворожа індустрія працює на війну, на країну –агресора і аж ніяк не сприяє настанню миру в нашій країні, її економічному процвітанню та зростанню добробуту нашого народу.

Хто як не ми, народ України, можемо це свавілля, цю наругу над нами, над Україною, зупинити і таким чином стати на захист своєї країни, її незалежності.
Це наш фронт, це наша лінія зіткнення з агресором.

Патріоти України”

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ