Коли є реальні справи, то є й про що звітувати

0
665

Одним з головних чинників у своїй депутатській діяльності народний депутат України Артур Мартовицький на протязі своєї як першої, так і другої депутатської каденцій вважав і продовжує вважати постійне, живе спілкування з людьми під час своєї роботи у виборчому окрузі, особистих зустрічей, прийомів громадян, відповідальність перед людьми – своїми виборцями – за виконання взятих на себе передвиборчих зобов’язань, постійну звітність перед ними за минулі періоди своєї діяльності.

Так, є положення Закону «Про статус народного депутата України», в якому прописані ці норми. Але тут потрібне ще й бажання народного обранця тісно спілкуватися зі своїми виборцями, звітувати за реальні справи, а не шукати виправдань за невиконані обіцянки.

Коли є реальні справи, то є й про що звітувати
Народному депутату України Артуру Мартовицькому є про що звітувати перед людьми. Якщо б від детально розповідав про все, зроблене ним у Верховній Раді та своєму виборчому окрузі, то для цього потрібно було б декілька годин. Розроблені проекти Законів, численні виступи з трибуни вищого законодавчого органу країни, під час брифінгів, організація зустрічей мешканців Західного Донбасу з можновладцями різних рівнів для перемовин про захист своїх конституційних і законних прав, особисті зустрічі з керівниками Міністерств, Комітетів, відомств по питанням життєдіяльності міст і сіл регіону, вирішенню питань місцевих громад, депутатські звернення й запити. А ще – започатковані ним нові Програми відродження культури й духовності нашого краю, регіональні й відкриті Конкурси, Фестивалі, спортивні змагання, в яких охоче приймають участь тисячі людей різних віків, творчі колективи, обдаровані особистості.

Минулий тиждень своєї роботи у виборчому окрузі Артур Мартовицький присвятив звітним зустрічам з трудовими колективами підприємств і організацій округу, мешканцями Територіальних об’єднаних громад, під час яких доповідав їм про свою діяльність в минулому, 2018 році. Це були зустрічі з трудовими колективами РЕМ у с. Межиріч, ДП «Павлоградський хімічний завод», «Павлоградський завод технологічного обладнання», КП «ТЖКП» м. Тернівка, медичним і обслуговуючим персоналом, ветеранами, відпочиваючими шахтарського санаторію – профілакторію «Самара», яких привітав з 40-річчям з дня відкриття цього оздоровчого закладу для працівників ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» і їхніх сімей, вручив Подяку трудовому колективу й кілька своїх депутатських Подяк людям, що 40 років стоять на сторожі шахтарів Західного Донбасу. А також – з сельчанами Троїцької Територіальної об’єднаної громади в селі Прививчанське.

Коли є реальні справи, то є й про що звітуватиПід час звітів народний депутат намагався лаконічно зупинитися на найбільш важливих своїх законопроектах, справах і Програмах. Зокрема – проекті Закону «Про ринок електроенергії», який стає все більш затребуваним в Україні в зв’язку з розвитком «зеленої енергетики», яка набуває популярності й у Західному Донбасі. Як приклад – великі площі земель не сільгосппризначення, на яких вже змонтовані елементи відновлювальної енергії – сонячні батареї, які не тільки мають постачати екологічно чисту енергію, а й значно поповнять місцеві бюджети за рахунок сплати за оренду землі. Також – про Подання до Конституційного суду з приводу відміни податку на пенсії наших пенсіонерів, ухвалене судом, виступи у Верховній раді щодо критичної ситуації з лікуванням онкохворих українців, перерахунку регресних виплат, тощо.

Треба відзначити, що виступ і депутатський запит Артура Володимировича до Прем’єра й Міністра інфраструктури щодо ремонту доріг і містків на територіях Богданівської й Троїцької Об’єднаних територіальних громад змусив керівництво Мінінфраструктури й «Укравтодору» зустрітися з керівниками сільрад цих громад для обговорення нагального для мешканців Павлоградського району питання вкрай незадовільного стану автошляхів на його території та їх ремонтів.

Народний депутат відзвітував про реалізацію ініційованої ним Програми «Джерела Павлоградщини» в селах району, зокрема зупинився на впорядкуванні цілющого джерела в селі Нова Русь, освяченого Митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським, Владикою Іринеєм та названим на честь Святого Великомученика Пантелеймона – цілителя. А також – Конкурсу, що вже кілька років проводиться у селах Павлоградського району – «Краща сільська садиба», переможців якого Артур Володимирович нагороджує особисто, як і переможців іншого, регіонального, Конкурсу «Відкрийте серце новорічним дивам». А ще – щорічний «День довкілля», під час якого дорослі й діти в містах і селах Західного Донбасу висаджують передані їм народним депутатом тисячі саджанці дерев, квітів, кущів. В тому числі – й нещодавно доволі екзотичної для нашого краю японської сакури, яка чудово приймається й розквітає в наших кліматичних умовах.

А нова Програма нардепа – «Майдани Павлоградщини» – спрямована на збереження історично – архітектурних пам’яток краю, яким, за висновками вчених, більш, ніж 4 000 років. А це – значний крок у вивченні історії Павлоградщини й народів, що мешкали тут впродовж минулих тисячоліть.

Тобто, звіти народного депутата України Артура Мартовицького – це предметні, конкретні справи, зроблені спільно з людьми, Компанією ДТЕК, підприємцями, керівниками фермерських господарств, небайдужими людьми. Для кращого майбутнього наших сіл і міст, для наших дітей, онуків і всієї країни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ