У Тернівці уродженцю Оренбурзької області пояснили, що колаборантів Україна не терпітиме

0
422

У Тернівці  уродженця Оренбурзької області, який живить теплі почуття до російських окупантів і захоплюється діями президента росії, залучили до суду, змусивши пережити не найприємніші хвилини в його житті та символічно позбавили можливості обіймати будь-які приватні посади на 10 років.

Як повідомляється у матеріалах Тернівського міського суду, обвинувачений в період часу з червня 2022 року по жовтень 2022року розмістив на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи з текстом:

«В Новосибирской области простились с героем, погибшим в спецоперации. Житель … погиб, выполняя боевое задание» та знизу посилання на веб-сторінку, «Я могу понять украинцев. Но хоть убейте, граждан России, осуждающих … , понять не в силах. Ребята! Вы правду не понимаете, что ….восемь долгих лет избегал войны с НАТО, до последнего пытаясь договорится по-хорошему? Вы правда не понимаете, что Украина из мирного трактора была превращена в стенобитное орудие, которым собрались протаранить Россию? Мы не с Украиной сейчас воюем, а с мечом Вашингтона, остро заточенным и занесённым над Москвой! И мы сломаем этот меч »…

В подальшому 17.01.2023 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання за в присутності понятих, було виявлено та вилучено ноутбук «НР», за допомогою якого він розповсюджував дописи в мережі Інтернет .

Отже, своїми умисними діями  він публічно заперечує здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликає до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

Дослідженням особи обвинуваченого встановлено в якості обставин, які пом`якшують покарання: щире каяття.

Суд ухвалив:

Визнати обвинуваченого винним в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення права обіймати будь-які посади у юридичних особах приватного права, на строк 10 років.

Речові докази по справі після набрання вироком законної сили: ноутбук «НР» в корпусі чорного кольору, який був вилучений в ході обшуку за адресою повернути за належністю без інформації, яка містилась у ньому.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ