Книга потрібна людям!

0
90

29 серпня народний депутат України А.В. Мартовицький, за своєї ініціативи, зустрівся з працівниками бібліотечної системи – завідувачами сільських бібліотек Богданівської, Межиречської, Вербківської, Троїцької ОТГ і села Богуслав Павлоградського району, на яку охоче прибули 14 з 15 керівників сільських бібліотечних закладів.

Книга потрібна людям!Книга потрібна людям!До речі, під час особистих відвідин сільських бібліотек народний депутат обов’язково цікавився їхнім станом, кількістю відвідувачів і користувачів книжковим фондом, періодичними друкованими виданнями, популярністю цього закладу серед мешканців сільських громад. А декільком бібліотекам допоміг з придбанням і встановленням нового обладнання з метою залучення нових відвідувачів для підвищення загального рівня їх освіченості.

Книга потрібна людям!
Зустріч проходила в товариській, невимушеній обстановці. Бібліотечні працівники ділилися з Артуром Володимировичем своїми думками й враженнями про теперішній стан всієї бібліотечної системи району. Зокрема, народного депутата цікавило питання про кількісний і якісний стан книжкового фонду, перспективу його збільшення, вподобання користувачів. Щодо періодичних друкованих видань (газет, журналів), то народний депутат допоміг провести минулу підписну кампанію на найбільш популярні серед користувачів друковані видання, а також – готовність допомогти і в наступній.
А ось книжковий фонд бібліотек оновлюється повільно, особливо – творами світової класичної літератури, хоч і користується достатньо високим попитом, тому Артур Володимирович взяв це питання до уваги, висловив бажання допомогти його вирішити в межах своїх можливостей.
До речі, сам народний депутат України Артур Мартовицький є завзятим читачем й до сих пір вважає книгу головним джерелом знань, тому що в кожній книзі живе душа її автора, чого ніяк не може бути в Інтернеті.
А головне, на чому концентрували увагу народного депутата бібліотекарі – це необхідність нинішнього й перспективного існування бібліотек. Нехай з сучасними тенденціями, нововведеннями, але бібліотеки є й ще довго будуть залишатися одним з головних осередків невимушеного людського спілкування для мешканців сіл, самовдосконалення, підвищення свого особистого рівня культури й освіченості.
Зустріч закінчилася на позитивному моменті: народний депутат України вручив кожному завідувачу сільських бібліотек конверт з оплаченою підпискою на періодичні видання з впевненістю на те, що ці видання потрібні людям.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ