У Павлограді судитимуть чоловіка, який з ревнощів кинув гранату в п’яну дружину та сусіда

0
525

У Павлограді, після закінчення досудового розслідування, судитимуть уродженця Ізюмського району, який перебуваючи у себе вдома, у стані алкогольного сп’яніння, не впорається зі своїми емоціями та кинув бойову гранату до кімнати, де перебувала його дружина разом із сусідом.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду, досудовим розслідуванням встановлено, що 06.10.2022 приблизно о 14.00 годині, обвинувачений , вживав алкогольні напої разом зі своєю дружиною та сусідом . У ході спільного розпиття спиртного, на фоні ревнощів, пішов до сусіднього будинку , взяв гранату невстановленого типу та зайшовши назад вийняв чеку з гранати та кинув її на підлогу у кімнаті, де перебували сусід та жінка , внаслідок чого граната вибухнула.

Внаслідок вибуху гранати сусіду спричинено тілесні ушкодження у вигляді вибухового ураження правої ноги, зруйнованої артерії та нерву на рівні коліна, ураження литкового м`яза, вибухового ураження лівої ноги, множинних точкових ран на рівні лівого коліна; жінці спричинено тілесні ушкодження у вигляді множинних сліпих непроникаючих поранень лівої гомілки.

На підставі вищевикладеного, чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п.п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 КК України, тобто у закінченому замаху на умисне вбивство двох або більше осіб, вчиненому способом, небезпечним для життя багатьох осіб.

Захисник в судовому засіданні вказала, що підозра не є обґрунтованою, оскільки слідством невірно кваліфіковано скоєне кримінальне правопорушення, підозрюваний не мав наміру вбивства дружини та друга, вважає, що ОСОБА_4 вчинив необережне поводження з вибуховими речовинами, просила застосувати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю та визначити мінімальний розмір застави.

Суд постановив:

Продовжити строк тримання під вартою по кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДР № 12022221070000731 від 06.10.2022, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, п.п.1,5 ч.2 ст.115 КК України на шістдесят днів, до 03.03.2023 року включно.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ