Керівництво обласного управління поліції з робочим візитом відвідало Павлоград

0
1184

Основна мета приїзду – виявити проблеми, допомогти їх вирішити та намітити подальший вектор роботи відділу поліції. Із робочим візитом до Павлоградського відділу поліції прибули заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, підполковник поліції Тарас Воліков, т.в.о начальника слідчого управління Олександр Кучеровський та начальник управління карного розшуку Руслан Панчишин, повідомляє прес-служба Павлоградськго МВ Нацполіції.

В нараді за участю обласного керівництва поліції взяли участь очільники підпорядкованих підрозділів Павлоградського відділу поліції: Юр’ївки, Петропавлівки, Тернівки та Першотравенська.

Учасники наради розглянули процес розслідування кримінальних проваджень, які знаходяться на контролі ГУНП в Дніпропетровській області та Національної поліції України, за 2018-2019 роки. Прийняли управлінські рішення.

Керівники націлили на пріоритетні напрямки роботи, а саме боротьба з наркозлочинами, гральним бізнесом, припинення незаконної порубки лісу, профілактика злочинів, а також захист прав і свобод громадян.

В ході зустрічі обговорили матеріально-технічний стан Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів. Важливо, що вирішено питання стосовно забезпечення службових автомобілів паливно мастильними матеріалами в достатньому обсязі, а також повної зимової комплектації автопарку.

Висловили також готовність посприяти у вирішенні питання оновлення автопарку відділу поліції для підвищення якості виконання професійних обов’язків правоохоронців.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ