Народний депутат Роман Каптєлов нагадав виборцям про свою зарплатню у розмірі 29 227 грн , щоб вони йому не заздрили

0
562

Народний депутат від Західного Донбасу Роман Каптєлов ще раз нагадав виборцям про свою зарплатню, у розмірі 29 227 грн, і про те, що готовий взагалі відмовитися від зарплати.

Він повідомив:

“Я розумію, що серед моїх виборців є турбота про те, скільки я отримую грошей як народний депутат. Деякі закликають до скасування чи зниження моєї зарплати до мінімальної.

Я вже висловлював свою позицію щодо цього питання. Я підтримую ідею добровільної відмови від отримання зарплати депутатом Верховної Ради взамін на отримання дозволу займатися підприємницькою діяльністю, як я це робив до отримання мандату.

На мою думку, депутатам слід дозволити займатися підприємницькою діяльністю, якщо вони не порушують етичних та законних стандартів та не використовують своє становище для отримання неправомірної вигоди. Якщо це буде забезпечено, то плата за їх роботу в парламенті може бути відмінена.

До того ж, депутати місцевих рад та обласних рад не отримують зарплатню, але мають право на зайняття підприємницькою діяльністю.

Щодо моєї поточної зарплати, ось розбивка мого доходу за 2022 рік: я отримав загальну суму в 435 681 грн, з податками в розмірі 84 957 грн. Це залишає чистий дохід в розмірі 350 724 грн за рік. У середньому, моя зарплата становить 29 227 грн на місяць.

Крім зарплати, я також отримую компенсацію у розмірі 7 500 грн на місяць за витрати на подорожі, що становить 90 000 грн на рік. Однак це покриває лише витрати на заправку моєї машини двічі на місяць, а я в середньому витрачаю близько 15 000 грн на паливо та транспорт щомісяця.

Крім того, я орендую квартиру у місті Києві за власні кошти. Держава компенсує мені витрати, надаючи мені гроші у розмірі 19 500 грн на місяць, що становить 232 700 грн на рік. В столиці свого житла не маю.

Також хочу додати, що я маю нерухомість, а саме будинок та автомобіль, а також 2,5 гектари землі. Це все було декларовано та зареєстровано відповідними державними органами…”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ