Народный депутат Роман Каптелов возмутился высоким тарифом на воду в Павлограде и пообещал прокурорскую проверку

16
2139

Народный депутат по 36-му округу Роман Каптелов обратился к Генеральному прокурору Украины с тем, чтобы проверить КП «Павлоградводоканал». Он тоже возмущен высоким тарифом на воду в Павлограде.

Об этом он сообщает на своей странице в Facebook.

«Ні зростанню ціни на воду!
Мій перший депутатський запит Генеральному прокурору України Рябошапці Руслану Георгійовичу.
Про забезпечення проведення перевірки
Комунального підприємства
«Павлоградське виробниче управління
водопровідно-каналізаційного
господарства» Павлоградської міської
ради, Товариства з обмеженою
відповідальністю «ПАВЛОГРАД
ВОДОКАНАЛ СЕРВІС» на предмет
нецільового використання коштів громади.

З приводу водопостачання водоводом ДЗД питної води місту Павлоград до мене зверталось багато людей і до виборів і після. Ця проблема не нова і її знають всі мешканці Павлограда.

Цього року вперше за багато років, разом з обласною владою, ми заклали кошти на модернізацію та ремонт водоводу. Це повинно зменшити витрати на транспортування, та виправити системні пориви та аварії. І це не останній крок.

Але не зважаючи на це ціна на водопостачання в Павлограді зростає.

Тож чекаю на перевірку», – написал Роман Каптелов.

16 КОММЕНТАРИИ

  • Молодец трираза!!! Классно лошарам лапшу повесил. Или ты считаешь в НКРЭ дураки сидят и подписывают неизвестно что.

 1. Думаю у этого народного, как и у Бендера любимая игра наперстки. К нему обращались и жители и горвласть, чтоб он финансирование на модернизацию выбил еще в гос.бюджете на 2020, но тогда ему было все равно. А сейчас решил попиариться на давней проблеме города. Тариф повышает НацКомиссия в Киеве под контролем “зеленой” власти, и водоводом “Днепр-Западный Донбасс” управляют они же.

  • У Райкина реприза была:”Вашу телеграмму о поставке насосов получили. Отправляем Вам КОЛЕСА.”

 2. Знову одні обіцянки – «ми заклали кошти… бла-бла»а коли ж Ви всі «ЗЕ» почнете по-справжньому на людей працювати? Що ж Ви на виборах не казали, що у Верховній раді тільки дівчат по визову будете в робочій час обирати та по нічним клубам зі стриптизерками забавлятися. Досить популізму

 3. Знову одні обіцянки – «ми заклали кошти… бла-бла»а коли ж Ви всі «ЗЕ» почнете по-справжньому на людей працювати? Що ж Ви на виборах не казали, що у Верховній раді тільки дівчат по визову будете в робочій час обирати та по нічним клубам зі стриптизерками забавлятися. Досить популізму

 4. Повний популізм. Щось написав, хай хтось розбирається. На окрузі хай праціє. Впевнена, що питання води не можна вирішити якимось папірцем до недолугого прокурора. Тут комплексна проблема і так її не вирішити – це лише дешевий піар, як і всі «ЗЕ»

 5. І спеціально для Мешканця – Каптелов був би молодцем, якби зробив конкретні кроки на київському рівні щоб цю проблему виправити (наприклад при затвердженні держ.бюджету – це його робота), а так це лише піар.

 6. А отсутствие финансирования на утилизацию ракетного топлива на Химзаводе его не возмущает.Молчит как рыба.

  • Так это не его проблемы, а Шимана. Согласно ЗАКОНА власть не имеет права вмешиваться в деятельность коммерческих структур.

 7. Шиману уже по барабану. Он до апреля и пошабашит (Беня схавал). А то, что с его уходом заводу реально прийдет пи*дец, так это беда всего региона.

 8. Довбодятел, яка прокурорська перевірка, дурко. Прокуратура не здійснює перевірки))))))))))))))) за винятком грошової зацікавленності)

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ