Роман Каптелов потребовал уволить Леонида Шимана с должности генерального директора ГП «НПО «ПХЗ»

24
1846

Депутат Верховной Рады Роман Каптелов, на своей странице в Facebook, обвинил генерального директора «Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”» Леонида Шимана, во-первых, во лжи, во-вторых, в ведении грязной информационной компании в СМИ, в-третьих, в уголовных преступлениях прошлых лет.

Поводом для таких обвинений стала затянувшаяся утилизация твердого ракетного топлива. В заявлении народного депутата говорится:

« Вимагаю звільнити Шимана з посади директора Павлоградського хімічного заводу!

Коли намагаєшся допомогти, а у відповідь бачиш, що людина не тільки крадій, а і відвертий балабол, відразу стає гидко.

Історія.

До мене листом звернувся керівник Державного підприємства «Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”» Леонід Шиман з проханням передбачити у Законі України «Про державний бюджет України на 2020 рік» кошти на утилізацію твердого ракетного палива у відповідності до представлених до Мінфіну та Мінекономіки фінансово-економічних розрахунків в обсязі 774,78 млн. грн.

Після того, як мою поправку до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» про «збільшення видатків розвитку за загальним фондом за кодом 6381120 Утилізація твердого ракетного палива до 774.780 тис. грн.» відхилили через рішення комітету оборони, де відмічалось що кошти до цього розкрадались, я доклав усіх можливих зусиль для проведення 12.03.2020 р. в м. Дніпро виїзного засідання Комітету з питань економічного розвитку.

На виїзному засідання комітет вирішив запропонувати Кабінету Міністрів України розглянути питання щодо виділення коштів з загального фонду державного бюджету в обсязі 164 401,00 тис. грн. на 2020 рік на утилізацію твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет.

Керівництву ПХЗ було запропоновано з’явитися на бюджетному комітеті та захистити бюджетні витрати по програмі.

Пройшов місяць як на виїзному комітеті депутати узгодили фінансування програми утилізації ракетного палива, але тільки після того як Шиман її доопрацює і подасть на Міністерство економіки. Звичайно, після аудиту того, як були освоєні кошти в минулому.

Але нічого такого не робиться на заводі. От тільки звільняють людей і брешуть відверто!
Директор Павлоградского химического завода Леонид Шиман: “Финансирование завода остановлено, мы были вынуждены уволить с начала года 687 человек, если деньги не поступят в ближайшее время – уволим еще 190.

Замість того, щоб обґрунтувати та відстоювати показники витрат для продовження “Програми утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22” у Державному космічному агентстві України, Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерстві фінансів України з боку генерального директора Леоніда Шимана ДП «НВО «ПХЗ» ведеться брудна інформаційна кампанія у ЗМІ, ось наступні приклади:

1. Ядерное наследие. Жизнь на токсических отходах – https://youtu.be/8wdIqCzpfBU

2. На Павлоградському хімзаводі – критична ситуація з утилізацією ракетного палива
https://www.ukrinform.ua/…/2823472-na-pavlogradskomu-himzav…

3. На хімзаводі в Павлограді може вибухнути “прострочене” ракетне паливо
https://www.segodnya.ua/…/na-himzavode-v-pavlograde-mozhet-…

І ще, людина, яка скоїла злочини не може далі керувати Павлоградським хімічним заводом:

1. Депутат-регіонал за кермом “Лексуса” збив чоловіка на переході https://tsn.ua/…/deputat-regional-na-leksusi-zbiv-cholovika…

2. Шиман знову збив людину джипом, цього разу на смерть https://dniprograd.org/…/shiman-znovu-zbiv-lyudinu-dzhipom-…

Звертаюсь до Володимира Зеленського з проханням вислухати мене і підтримати людей, яких незаконно звільняють».

24 КОММЕНТАРИИ

 1. Каптелов ты кто вообще такой чтобы вообще заикаться об увольнении такого уважаемого человека как Шиман! Каптелов ты дурак?

  • Да ваш Шиман уже всем поперек горла! Правильно Каптелов делает что открыто никого не боясь добивается его отставки. Давно пора! А вы пиндосы работающие на заводе продолжайте ему лизать зад за свои деньги!

 2. А где, в каком месте, именно в вопросе ПХЗ наврал Каптелов? Зачем коменты не по существу? Или на ПХЗ не воруются деньги? Может действительно воровать меньше надо…….

  • Это ты кастрюлю у соседа можешь своровать, а деньги с завода воровать в принципе невозможно, т.к. они в банке.

   • Хихихи насмешил! Деньги невозможно воровать так как они в банке) на заводе нет ни одной случайной фирмы подрядчика. Все фирмы заносят ежемесячно Шиману немалые откаты! Они не проводят тендеры, которые необходимо проводить по закону! Сам когда то работал с этим заводом, хорошое было всем! Но увы прошли времена!

    • Да кому ты рассказываешь? Оно непуганное и нестриженное, вчера только родившиеся, еще помет с желтого клюва не высох. Деньги в банках ска.

     • Восьмибитный сторож получил ссанной тряпкой по роже… Вы правы уважаемый Felix, целиком и полностью разделяю Вашу точку зрения

 3. Прежде чем увольнять ,надо предложить кандидатуру. Как предлагают кандидатуры на министров вся страна знает.

 4. Ага! Все було б вірно! Але є одне але… Де кошти, що виділялись на утилізацю ракет за всі роки незалежності, втому числі американцями? Спіз…лі товаріщі, зараз такіє духовносктєпниє, спіз…лі… В тому числі папєрєднікі Шимана, – Лобов, Дудко. Та й Шиман на паперті не стояв … Так що скоро “такой уважаємий чєловєк товаріщ Шіман” приєднається до товаріща Лобова і де небудь на березі теплого моря в славному місті Хайфа з теплотою буде згадувати лохів які розказували який він “красавчік”. І в результаті духовноскрєпниє в усьому звинуватять Каптєлова або піндосів. Вони ж “терпіли”, привикли що їх ї…ь.

  • Підтримую, лише за 2012-2015 роки пан Шиман спи..в близько 1млрд.грн. вирішити питання з прокурорськими та СБ йому допоміг пан Турчинов і Пашковсаький. Продовжуйте далі цілувати дупу Шиману, але не забувайте, на його місце прийде Дніпровські хлопці не української національності. Далі побачимо.

  • При чём тут Лобов, например? Лучший директор ПХЗ за всё время существования

 5. Закончили институты, университеты, академии, что трудно подсчитать сколько было выделено с бюджета и сколько израсходовано, и на какие цели?

 6. Леня обеспечил даже правнуков на всю жизнь. Ну как его винить, один человек столько освоить за две жизни не сможет, столько ,сколько Леня с…л

 7. Одно радует,если ажиотаж создают относительно ПХЗ, то у предприятия потенциал еще есть.За такие предприятия как ПЗТО, ПМЗ,Литмаш, Химмаш,тишина полная.Там все крутится,вертится,людей не сокращают,не разворованно вообще ничего, руководство на своих местах, как и все в Украине работает полным ходом. Депутат, вы лучше займитесь трубой на ПЖБ,что по Героев Украины, куда Вас не пустили, она ж как дымела так и дымит, или интерес к ней погас, а может уже договорилися, или поделилися ?

 8. Леонид Николаевич – талантливый конструктор и работоголик , если он уедет из Украины то работать будет скорее всего в Китае, как и бывший генеральный конструктор КБ Антонов, а завод помрет как и остальные заводы от оборонки. Вы конченые дебилы из Зе команды не успокоетесь пока последнее предприятие не доконаете в стране. Какое-то завистливое чмо этот Кипелов, а что он в своей жизни сделал? Разозлил Богдановку и специальность -политолог ! Ни хрена не смог сделать в своей жизни и туда же – судить.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ