Жесткая фаза: Роман Каптелов объявил войну главе Богдановской территориальной громады Алексею Грищенко

11
2523

После скандальной встречи с членами Богдановской территориальной общины, прошедшей 26 февраля, депутат Верховной Рады Роман Каптелов выдержал паузу и нанес ответный удар, раскрывая схемы по которым огромные деньги слабыми ручейками вытекают из казны ОТО, под благовидным предлогом строительства спортивного комплекса.

Об этом он написал на своей странице в Facebook.
Никаких обвинений, – просто факты. Но это война.

«Записав коротке відео, адресоване насамперед жителям міста Тернівки та Богданівської ОТГ. Я хочу, щоб інформація дійшла до кожного мешканця цих громад, – написал народный депутат.Жесткая фаза: Роман Каптелов объявил войну главе Богдановской территориальной громады Алексею Грищенко

Минулого тижня проходили консультації з приводу рекомендацій Мінрегіону для нашого округу. Були зустрічі та були провокації. Багато емоцій, але мало конструктиву. На жаль, деякі зустрічі пройшли в класичному адміністративному стилі. Звозилися працівники соцсфери і просто висловлювали думку керівництва громади.
Яка думка звичайних людей?..Що ви думаєте про ефективність управління?..Яка ваша думка про витрачання бюджетів?
Ось, наприклад, подивіться, як використовуються кошти бюджету ОТГ:
– ФОПи отримують підряди, які поділяють на суми до 200 000 грн, — так вони не потрапляють під прозорий відбір тендерами;
– «ручні» фірми отримують підряди на будівництво, і вони теж розділені на суми до меж тендерних закупівель…», – сообщил Роман Каптелов.
Этим заявлением Роман Каптелов продемонстрировал, что противостояние с главой Богдановской ОТО Алексеем Грищенко теперь переходит в жесткую фазу.
И пощады тут никому не будет.

Відеозвернення до жителів Тернівки та Богдановської ОТГ

Записав коротке відео, адресоване насамперед жителям міста Тернівки та Богданівської ОТГ. Я хочу, щоб інформація дійшла до кожного мешканця цих громад.Минулого тижня проходили консультації з приводу рекомендацій Мінрегіону для нашого округу. Були зустрічі та були провокації. Багато емоцій, але мало конструктиву. На жаль, деякі зустрічі пройшли в класичному адміністративному стилі. Звозилися працівники соцсфери і просто висловлювали думку керівництва громади.Яка думка звичайних людей?Що ви думаєте про ефективність управління?Яка ваша думка про витрачання бюджетів?Ось, наприклад, подивіться, як використовуються кошти бюджету ОТГ:– ФОПи отримують підряди, які поділяють на суми до 200 000 грн, — так вони не потрапляють під прозорий відбір тендерами;– «ручні» фірми отримують підряди на будівництво, і вони теж розділені на суми до меж тендерних закупівель…Переходьте за посиланням і робіть висновки.https://spending.gov.ua/new/disposers/40210421/agreements

Publiée par Слуга народу – Каптєлов Роман – округ 36 sur Vendredi 6 mars 2020

11 КОММЕНТАРИИ

 1. Каптелов болтовней про защиту бюджета только прикрывает свои реальные шаги по захвату власти в округе. Нардеп подобрал типа Серёги Бендера в каждом городе кандидатами в меры.

 2. Логично окружать себя теми кому доверяешь. А вот к тем кто сейчас при власти – много вопросов накопилось . Бесконтрольность и безнаказанность. Пусть компетентные люди дают правовую оценку, и если там преступление – пусть виновного накажут. По закону. Нафиг горлопанством защищать свои пушистые рыльца .

 3. А кто это – мы? А мы не с ним , и будем бороться за то что бы отозвать этого прохвоста, с него депутат как с говна пуля.

 4. Вместо того , чтоб помогать громадам и городам вы их уничтожаете подло и ценично , а все ради своих целей и амбиций . А цель у вас одна властвовать над регионом .

  • Помагать это грабить или как? Посчитайте что можно было бы построить на 80 лимонов из которых треть кто-то положил себе в карман.

 5. Давайте по полочках, як кажуть.
  Перше. З чого все почалось, а з того що народ висказав недовіру шахраю із зеленки. Причиною тому буде знищення села.
  Друге. Якщо хтось не пам’ятає нагадаю, що в 50х роках минулого століття вже було здійснено”укрепление колхозов” і що. Зникло багато сіл.
  Третє. Пан Роман мабуть не знає що шахтарі якраз і живуть по селах в тому числі.
  Четверте. На створення альтернативних робочих місць, підприємства, треба ні 60 млн.грн. а значно більше.
  П’яте. Реформа адміністративного устрою призведе до здешевлення вартості земель і подальшої федералізації, що і потрібно Московії.

 6. таку ж саму війну треба об”явити тернівському міському голові і розвінчати його “шахтарську” славу!) бо зажертий вже до ніззя…

 7. Роман проверь сколько начальство богдановской громады отмыло денег на отсыпке (дорог)

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ