Павлоградка Людмила Калинина приняла участие в Играх Непокоренных

0
413

Финальная часть Национальных «Ігор Нескорених» прошла 14 сентября, в Киеве, на столичном стадионе «Пионер». Победители «Ігор Нескорених» попадут в сборную Украины, которая примет участие в международных соревнованиях Invictus Games 2020 в Гааге.

Павлоградка Людмила Калинина приняла участие в Играх НепокоренныхУчастие в соревнованиях приняли более 200 ветеранов и военнослужащих, получивших ранения, выполняя свои служебные обязанности в зоне боевых действий. Ветераны состязались в беге, прыжках в длину, толкание ядра, заезде на колясках, стрельбе из лука, пауэрлифтинге, гребле на тренажерах, плавании.

Павлоградка Людмила Калинина приняла участие в Играх НепокоренныхОб своих впечатлениях Людмила Калинина написала на странице в Facebook.

“Що ж для мене є Ігри Нескорених?
Це насамперед, зустріти бойових побратимі; це міцно обняти друзів; це з захватом дивитися на боротьбу нашіх хлопців….

А найголовніше, перемогти себе. Свої наслідки війни, своє ставлення на життя в оточені людей, для яких ми як люди з другого світу. Де ми є німий укор чи навпаки роздратування.

Їхала і не сподівалась, що це буде так яскраво і феєрично, так потужно і так торкнеться душі, що вже повертаючись нічною дорогою додому (понад 500км) не відчувати втоми). А лише згадувати, кожні хвилини змагань, яскраві моменти і іноді посміхатися).
Вчьора мене запитали, на інтерв`ю:

Павлоградка Людмила Калинина приняла участие в Играх НепокоренныхЧи я щаслива?
Я відповім:

– Так! Безумовно!!!! Я вижила, та буду жити за тих, хто пішов у небо. Поряд мої рідні, мої діти, для яких моє життя не пересуди, а приклад. Поруч мої надійні друзі і безліч побратимів та сестер, які живуть)! І виборюють кожну хвилину у боротьбі з наслідками своє війни та тримаються пліч о пліч)!

Я щаслива!!!!! Та Дякую небу за мій особовий шанс)”, – написала Людмила.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ