Как быстро будут мчаться автомобили по скоростному коридору в Павлограде – науке пока неизвестно

2
517

Трасса М-04 однозначно в скором времени станет «скоростным коридором», по которому, словно орлы, будут летать автомобили с запада на восток и обратно. Естественно, дорога в пределах города станет еще опаснее. Вся надежда на то, что в пределах города транспорт будет передвигаться на малой скорости.

А сам по себе ремонт трассы М-04 только радует.

Пресс-служба Днепр ОГА в очередной раз информирует, что работа кипит:

“На Дніпропетровщині приводять до ладу трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. На ділянці від межі з Кіровоградською областю до Дніпра вже уклали 19 км вирівнюючого шару асфальту. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Траса Знам’янка-Луганськ-Ізварине стане частиною магістралі М-30 Стрий-Ізварине. Вона сполучить схід та захід країни. Нині майбутню Дорогу єдності приводять до ладу відразу в декількох регіонах. Техніка працює і на автошляхах Дніпропетровщини», – зазначив Валентин Резніченко.

Траса М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине проходить чотирма областями. На Дніпропетровщині приводять до ладу дві ділянки. Одна – від межі з Кіровоградською областю до Дніпра. Інша – від Павлограда до Донеччини.

На дорозі у П’ятихатському напрямку працюють 200 ремонтників та 80 машин. Там знімають старе покриття і улаштовують основу під нове. Вже уклали 19 км вирівнюючого шару асфальту. Зверху буде ще один. Загальна товщина майбутнього «дорожнього одягу» – 37 см.

«Нова траса М-30 буде найдовшою в країні – майже 1400 км, – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев”.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. А зачем науку трогать когда есть скоростной режим для населенных пунктов и ПДД.

  2. Сейчас Рафшан и Джумшут город полотают до первого дождя, пару миллионов спишут, и за трассу возьмутся…..Когда этот бардак закончится?…

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ