Розхитування обстановки йде на користь ворогам України

5
422

За активізацією протестних настроїв в Україні можуть стояти сили, які фінансуються Росією. Ще Сталін проплачував і Путін проплачує, наприклад, якісь праворадикальні організації, опозиційні партії. Як меценатство. Для того, щоб посилити в середині країни, яка йому цікава, внутрішню напруженість, соціально-політичну напруженість.

Націоналісти і радикали України можуть не підозрювати про те, що Росія використовує їх для дестабілізації ситуації в країні. РФ активно використовує для дестабілізації ситуації всередині України і розхитування відносин з країнами-сусідами українські націонал-патріотичні сили. Якщо російські спецслужби прагнуть використовувати представників правоохоронних органів, високопосадовців як своїх агентів не тільки для отримання інформації, але і для впливу на процеси, які відбуваються в Україні, то вони можуть використовувати і націонал-патріотичні сили.

На жаль, це – правда, і багато хто з тих, хто перебуває в цих організаціях, ні сном, ні духом не відають, хто насправді стоїть за лаштунками цієї діяльності. Відокремити тих, хто не підозрює про це і безпосередньо тих, хто працює на спецслужби РФ – дуже складно.

Також сьогодні продовжуються спекуляції на темі війни на Донбасі. Дуже шкода, що багато українців при цьому не усвідомлюють, що такі псевдопатріоти із мітингами та провокаціями насправді часто переслідують свої власні інтереси, які далекі від понять громадської діяльності та суспільної справедливості. Ці горе-патріоти забувають, що подальше розхитування ситуації ніяким чином не може сприяти покращенню життя країни, а кров численних постраждалих з обох боків конфлікту страшним тавром лягає на тих, хто виводить людей на вулиці в ім’я власних політичних амбіцій.

Для тих, хто з якихось причин стежить за російськими ЗМІ, не буде секретом, що про Україну там говорять багато та не у найкращому, м’яко кажучи, контексті. Але, на відміну від звичних трендів, в останній час кремлівська пропаганда стала ще агресивнішою і набула конкретних обрисів: начебто це Україна “нападає” на свої землі і готує “провокації” на сході.

Окрім цього, з метою розхитати Україну зсередини, РФ активно використовує проросійські боти в інформаційній агресії проти України. Основний акцент-розгон фейкових новин у суспільстві. Замість категоричної тези “України ніколи не існувало” Кремль став просувати меседжі “Слава Україні, Зеленський – зрадник” та “Україна існує, але вона нікому не потрібна – Європа і Америка кинули Україну”.

ФСБ створює користувачів з патріотичним аватаром, які використовуючи будь-які негаразди в Україні, публікують повідомлення, що розхитують обстановку всередині країни, що дискредитують армію, поліцію і т.д.

Ця технологія розставляє акценти на придушенні оптимізму і всього переможного, а також на загостренні песимізму з метою панування панічних настроїв серед українців.

Водночас кожен із нас несе відповідальність за спокій в регіоні. Зараз дуже важливо об’єднатися задля того, щоб не дати розхитати обстановку тим, кому це вигідно. Витримка та розсудливість, спокійна оцінка подій в державі є найкращими проявами громадянської позиції.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Местная власть с “патриотами” из “национального корпуса” готовится к отопительному сезону при больших тарифах за тепло. При украинских доходах и европейских ценах люди будут выходить на митинги. А это уже в понимании этой украинской власти есть проявление “влияния Кремля”. Только они не понимают, кто до этого доводят этих украинцев.

  2. За ка зу ха.
    Бегемот своё пишет по-русски, а готовые тексты перепечатывает на рідній державній

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ