Яна Зінкевич іде на парламентські вибори в складі “Європейської солідарності”

0
993
Такою Яну Павлоград побачив вперше, коли вирішувалось питання бази для "Гопітальєрів" в школі-інтернаті

Яна Зінкевич-волонтер-медик і командир медбатальйону «Госпітальєри» (база розташована в Павлограді), яка особисто витягла та врятувала понад дві сотні поранених українських бійців на передовій та нагороджена орденами «За заслуги ІІІ ступеня», «За спасіння життя», «Народний герой України» та відзнакою Пам’ятний знак «За воїнську доблесть» іде на парламентські вибори в складі ПП “Європейська солідарність”.

Про це легендарна гопітальєрка повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуці.

Яна Зінкевич іде на парламентські вибори в складі "Європейської солідарності"
Сьогодні Яна вже інша

Вона іде у ВР, щоб не допустити російського реваншу, щоб відстоювати інтереси ветеранів та права жінок.

«Я йду в парламент, щоб не допустити загрози російського реваншу, я йду в парламент, щоб не дати забути тих, хто втратив на війні найцінніше – життя або здоров’я.

Реванш полягає не тільки у війні чи антиукраїнських законах, він може бути навіть у дискримінації. Дискримінація ветеранів… Ви знаєте, що ветеранів не беруть на роботу, тому що вони ветерани. Це також стосується людей з інвалідністю. Я прагну, щоб люди з інвалідністю мали доступ до усіх місць, до яких мають доступ інші люди. Верховна Рада – не інклюзивне місце, навіть там є сходи. Або дискримінація жінок… Ми ніколи не погодимося на другорядну роль ні в житті, ні на війні, ні в парламенті. Я буду боротися за рівні можливості», – говорить Яна Зінкевич.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ