Як у Тернівці святкуватимуть День Захисника України

1
989

«День Захисника України» тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»). Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Про те, як святкуватимуть День Захисника України в Тернівці, повідомляє Виконком Тернівської міськради на своїй сторінці в Фєйсбуці

У Тернівці всі урочисті заходи до свята, яке припадає на неділю, відзначатимуться у п’ятницю, 12 жовтня. Мітинг та покладання квітів пройде біля Меморіалу загиблим воїнам о 10.00. Урочиста програма та святковий концерт до Дня захисника України відбудеться у ЦД «Шахтар» о 13.00.

Протягом тижня, починаючи з 8 жовтня, у міському краєзнавчому музеї відкрита виставка «Українське козацтво». У клубі ім. С. Маркова та у Тернівській школі естетичного виховання працює виставка малюнків присвячена Дню захисника України.

У бібліотеках міста проходять виховні та історичні години до Дня козацтва.

А відділ молоді і спорту 11 жовтня у ЦД «Шахтар» у малому залі о 16.00 проведе вечір зустрічі з молодими сім’ями, батьки яких приймали участь у АТО. Також відділом молоді спорту організовані спортивні заходи до Дня козацтва, а саме відкрита першість КПНЗ «ДЮСШ «ТЕМП» м.Тернівка» з настольного тенісу, яке відбудеться 12 жовтня о 17.00 на базі закладу загальної середньої освіти №4.

14 жовтня на базі закладу загальної середньої освіти №4, пройде відкрита першість КПНЗ «ДЮСШ «Темп» м. Тернівка» з волейболу серед юнаків.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Время идет но ничего не меняется. При Совдэпии мы готовы были закидать шапками, теперь шароварами. Лучше скажите когда минометы и склады перестанут взрываться?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ