Курячі яйця продаватимуть на вагу, як цукерки

0
436

Про те, що яйця зважуються, зовсім недавно повідомив міністр оборони Олексій Резніков, коментуючи скандал, повязаний з закупівлею продуктів для потреб армії за цінами в 2-3 рази вищими, ніж у роздрібних мережах. Яйця ми ніколи не зважували, але в найближчому майбутньому це, мабуть, стане нормою.

Як не дивно, але саме після цього скандалу Міністерство аграрної політики оприлюднило проект указу про запровадження нових вимог до продажу курячих яєць, при реалізації яких будуть враховувати вагу та зовнішній вигляд товару.

Проектом наказу пропонується затвердити вимоги до яєць у частині: вимог до сортування яєць за їх якістю та за вагою;вимог до штампування яєць, маркування упаковок (контейнерів) та транспортної тари для яєць, контейнерів для промислових яєць та надання інформації споживачеві у разі поштучного продажу яєць…

Кажуть, що в Європі так прийнято. А нам і не важко запам’ятати, що яйця поділяються на категорії: : третя категорія – від 35 до 44,9 г; друга категорія – від 45 до 54,9 г; перша категорія – від 55 до 64,9 г, а добірне яйце – від 65 до 74,9 г.

Але схоже вся справа йде до того, що яйце з пересічного продукту поступово котиться до розряду делікатесів. До розряду золотих яєчок та золотих півників.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ