В Терновке 3 года ищут украденные станки, – подозреваемых нет

1
786

Рука Правосудия не всегда карает преступников. Иногда злодеям удается скрыть следы преступлений и уклониться от наказания. Хотя, кропотливая работа по раскрытию преступлений не прекращается, даже, через года.

Например, в Терновке, 3 года ищут пропавшие с частного подворья станки. Подозреваемых нет, но следствие продолжается. Об этом сообщается в материалах Терновского городского суда размещенных в ЕРДР.

Следствием установлено, что «в період часу з 20-00 год. 5 липня 2018 року по 10-00 годин 6 липня 2018 року, невстановлена особа, проникши через паркан таємно, з території домоволодіння та з господарчого приміщення, скоїла крадіжку металевих виробів, спричинивши матеріальну шкоду на суму 10 000 гривень».

Під час досудового розслідування було проведено допит потерпілого, який під час допиту зазначив, що має дачну територію, на якій він займається господарством та зберігає майно. Прийшовши до домоволодіння 6 липня 2018 року о 10-00 год. ОСОБА 1 помітив, що зникли металеві вироби загальною масою близько 500 кг у вигляді різних станків та приладів для тракторів, які використовувались в сільському господарстві.

20 грудня 2019 року досудове розслідування було продовжене слідчим суддею Тернівського міського суду Дніпропетровської області до 6 липня 2020 року. 2 липня 2020 року досудове розслідування було продовжене слідчим суддею Тернівського міського суду Дніпропетровської області до 6 січня 2021 року.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні повинно бути закінчено 06 січня 2021 року, в той час, як для завершення досудового розслідування необхідно виконати наступне: провести слідчі (розшукові) дії відповідно до доручення, строк виконання якого може виходити за межі строку досудового розслідування в ході якого необхідно встановити місце знаходження викраденого майна; провести інші слідчі дії, в проведенні яких виникне необхідність, дати оцінку всім зібраним по справі доказам з точки зору їх достовірності, допустимості і достатності та прийняти у кримінальному провадженні законне і обґрунтоване рішення.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав з наведених в ньому підстав та просив його задовольнити. Слідчий суддя приняв рiшеня продовжити строк досудового розслідування до 06 липня 2021 року.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ