На Павлоградщине бесследно исчез 31-летний водитель автомобиля «КІА СЕRАТТО»

0
634

Житель с. Богдановка Антон Исаев 30 июня , на собственном автомобиле выехал из  дома и бесследно исчез. Молодой человек объявлен в розыск.

Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

«Ісаєв Антон Сергійович 1990 року народження, 30 червня поїхав з дому та до теперішнього часу його місцезнаходження невідомо.

Відомо, що Антон Ісаєв поїхав на власному автомобілі «КІА СЕRАТТО» чорного кольору д.н. АЕ2828ЕР до центру с. Богданівка, після чого перестав виходити на зв’язок з рідними.

Прикмети: зріст 170-180 см, спортивної статури, обличчя овальне, волосся коротке з лівого боку, над верхньою губою є родимка. На правій руці відсутній середній фаланг пальця. На лівому або правому коліні є шрам після операції.

Одягнений: темно-синій светр з високим коміром, який застібався на дерев’яні ґудзики, чорні спортивні штани, чорні або темно-сині мокасини.

Прохання до всіх, хто володіє інформацією о місці знаходженні Антона Ісаєва повідомити до чергової частини відділення поліції №1 Павлоградського районного відділу поліції за телефонами: (066) 792 99 62 (розшукова група); (066) 280 13 10 (чергова частина) або 102. 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ