Інвестиції в здоров’я людей. 47 млн грн вклав ДТЕК у дитячі табори та бази відпочинку

0
135
відпочинок дітей

Майже три тисячі дітей гірників Західного Донбасу відпочили в оздоровчих таборах цього літа. Компанія ДТЕК у 2019 році вклала в утримання цих закладів майже 27 млн грн. Ще 20 млн – в бази для дорослих. Відтак, за оздоровлення шахтарі сплачують лише 10% вартості путівки.

Про це повідомляє прес-служба Філій ДТЕК Павлоградвугілля.

Двотижневий відпочинок у комфортних корпусах, п’ятиразове харчування та цікаве дозвілля для школярів. Артем Захаров відпочивати у літніх таборах любить.

«Я приїжджаю в табір уже всьоме. І щоразу для мене все нове та цікаве. Обожнюю спорт, граю з друзями у футбол, баскетбол, теніс. У захваті від наших творчих вечорів», – розповідає п’ятнадцятирічний Артем Захаров.
Батько Артема сплатив приблизно 600 грн, це  10% вартості путівки. Така пільга діє для всіх  працівників вугільних підприємств ДТЕК. Цьогоріч компанія допомогла оздоровити 2736  дітей співробітників.

«Утримувати такі дитячі табори та бази відпочинку – недешево. Але ми розуміємо наскільки важливі інвестиції в здоров’я наших співробітників та їхніх родин. Стабільність, надійність, упевненість – це те, що хоче відчувати кожен. І компанія ДТЕК прикладає чималих зусиль, щоб це стосувалось не лише роботи», – розповідає  директор філії Соцвугілля ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький.
На утримання таборів  «Пролісок», «Павлоградець» та ім. С.Маркова цьогоріч компанія вклала майже 27 млн грн. Ще 20 млн грн – в бази відпочинку на узбережжі Азовського моря та в Новомосковському районі, в яких відпочивають шахтарі ДТЕК. Вони теж сплачують лише 10% вартості путівки.

Довідка:

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.
У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ