Інновації задля безпеки: вперше на ДТЕК Придніпровській ТЕС обладнання проінспектували безпілотниками

0
99

Напередодні Дня Незалежності на Придніпровській ТЕС відбулося пілотне інспектування технологічного обладнання дронами. З їх допомогою обстежили димову трубу, котел та підводну частину берегової насосної станції.

Компанія ДТЕК постійно покращує безпеку, підвищує ефективність виробничих процесів та ефективність праці. Саме тому Innovation DTEK впроваджує новий проект – дослідження промислового обладнання електростанції за допомогою безпілотних літальних апаратів – дронів. ДТЕК Придніпровська ТЕС – перша станція в компанії, де ця технологія проходить випробування.Інновації задля безпеки: вперше на ДТЕК Придніпровській ТЕС обладнання проінспектували безпілотниками

«Компанія ДТЕК – інноваційний лідер у галузі вітчизняної енергетики. Дослідження обладнання дронами дасть можливість підвищити безпеку працівників та зберегти час. Адже те, що раніше робили кілька днів, тепер можна виконати за декілька годин», – зазначив директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Анатолій Боричевський.
Представники Innovation DTEK та експерти використали новітню європейську розробку – дрон у захисній карбоновій сфері. Його можна запускати з середини у димову трубу, котел чи інші місця, куди важко дістатися людині. Також вони дослідили підводну частину берегової насосної станції. Для цього використали безпілотний плавальний апарат. Він може працювати на глибині та передавати зображення.Інновації задля безпеки: вперше на ДТЕК Придніпровській ТЕС обладнання проінспектували безпілотниками

«За результатами інспекції ми зможемо зробити висновки, наскільки ця технологія підходить для роботи на станціях, її переваги, порівняно з іншими способами дослідження. Також ми попередньо зможем оцінити результати побаченого – стан обладнання та передати отримані дані профільним фахівцям-ремонтникам», – розповів менеджер Innovation DTEK Віталій Мисечко.

«Такі підходи в Європі використовують все частіше. Дослідження дронами великих закритих просторів – труб, котлів та резервуарів – типовий та найбільш прийнятний спосіб. Для компанії ДТЕК такий підхід, насамперед, допоможе значно підвищити безпеку персоналу, а також зекономити гроші та час. Це дуже сучасно та перспективно», – зазначив Февзі Аметов, директор компанії DroneUA, офіційного представника швейцарської компанії Flyability в Україні.

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.
ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.
У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ