Информация о 10 квартирах в Днепре, принадлежащих семье директора Мамедова, является клеветой – заявила администрация КП ТЖКП

4
857

Терновские коммунальщики, в лице КП ТЖКП, как-то робко выступили в защиту своего директора Гамлета Мамедова, в отношении которого, по информации народного депутата Романа Каптелова, возбуждено очередное уголовное дело и суд избрал ему меру пресечения в виде ночного домашнего ареста.

Администрация КП ТЖКП заявила, что Гамлет Мамедов не находится под круглосуточным домашним арестом и продолжает выполнять свои служебные обязанности. Хотя, об отстранении от выполнения должностных обязанностей информации не было.
В заявлении КП ТЖКП говорится следующее:

«Розповсюджена Романом Каптєловим в соціальних мережах інформація стосовно директора КП «ТЖКП» Гамлета Мамедова не є інформацією з офіційних джерел та ґрунтується на особистих припущеннях.

1. Директор КП «ТЖКП» Мамедов Гамлет Гусейнович не знаходиться під цілодобовим домашнім арештом, та продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

2. Про вигаданий паном Каптєловим «арешт» міг знати лише він, анонсувавши його заздалегідь в соціальних мережах.

3. Інформацію, щодо можливого виїзду Мамедовим на тимчасово окуповану територію АР Крим, пан Каптєлов напевне черпає з інформаційних смітників накшталт сайту «Бегемот», який сам і фінансує. Доводимо до відома нардепа, наразі в’їзд на територію окупованого Криму можливий лише для громадян України з так званою «кримською пропискою».
Мамедов Г.Г. зареєстрований за місцем постійного проживання в місті Тернівка та не має наміру виїжджати будь куди.

4. Тільки в хворій уяві може генеруватися думка про 10 квартир в новобудовах Дніпра, метою якої є наклепи та бруд на адресу дітей та онуків керівника комунального підприємства.
5. З розповсюдженої інформації Каптєловим, дійсно, це відкрита кримінальна справа. Наголошуємо, що дане провадження відкрито понад двох років тому та стосується одного з підприємств-підрядників, що на думку правоохоронних органів не вклалося в строки з капітального ремонту об’єкту та зі слів нардепа повинно сплатити пеню у розмірі 233 тис. грн. Зазначена сума є спірною та іншою ніж зазначає Каптєлов.

Тому, справа, на яку посилається Каптєлов не є корупційною а тим більше справою про крадіжкою в особо великих розмірах, як того бажає нардеп.

Отже, прохання дочекатися остаточного рішення суду, текст якого обов’язково буде оприлюднено.
Офіційно, масових обшуків в КП»ТЖКП» не відбувалось. Якщо мається інша інформація, вона є фейковою. Адміністрація КП «ТЖКП» зазначає, що керівництво підприємства знаходиться на робочих місцях, усі відділи та служби працюють в штатному режимі.

Звертаємось до народного депутата Каптєлова Р.В. та депутата Тернівської міської ради Добродькіна О.М. Досить займатися поливанням брудом заради піару! Вибрана вами тактика шкодить не тільки вашій репутації, а й загальному рейтингу «слуг».
Маючи статус депутатів різних рівнів саме завдяки виборцям, ви лише з’ясовуєте особисті стосунки, розповсюджуєте плітки, перешкоджаєте або зовсім не приймаєте участь у вирішенні найважливіших питань в житті регіону.
Де були ви, коли через пориви на водогоні «ДЗД» два шахтарських міста залишилися без водопостачання?

Робіть добрі справи, приймайте закони направлені на підвищення соціально-економічного рівня громадян та зниження цін на енергоносії. Тоді люди вам будуть вдячні!
І на останок: собаки лають, а караван іде…”

 

4 КОММЕНТАРИИ

  1. В цивилизованных странах Мигрин-Каптелов за клевету уже бы сидел, у нас в Укросомали можно безнаказанно делать все. Я не сторонник Мамедова, но искренне презираю ЗЕ-Каптелова и им подобных.

    • Когда люди отвлекаются на таких каптеловых, они забывают про высокие тарифы и цены., грызутся между собой. На это все расчитано.

  2. Ну каптелов в чем то прав-но должен был обосновать а не просто болоболить-если взялся за Гамлета то уже и рассказал бы за кента-Добродькина-откуда у того сколько авто дом и квартира в том же Днепре в новострое-а то что Гамлет регулярно ездит в Крым-это факт-и кто скажет честно сколько у него квартир-смешно….

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ