В Павлограде 125 человек признаны злостными неплательщиками за природный газ, – им грозит страшное наказание

1
441

Газовщики в очередной раз призывают население погасить долги за потребленный газ и не доводить дело до судебного разбирательства. Но население по какой-то причине их плохо слышит. Долги растут. Количество домохозяйств, которые отказались от газа, увеличивается с каждым годом, а порядка нет.

«Днепропетровскгаз Сбыт» сообщает:

” У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» закликали побутових споживачів природного газу розраховуватися за спожитий ресурс і не доводити справу до суду. Загальна сума боргу домогосподарств регіону продовжує рости і становить на сьогодні 483 млн грн.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» розуміють, що під час карантину фінансове становище деяких громадян погіршилося і вони не можуть вчасно розрахуватися за блакитне паливо. У таких випадках фахівці компанії пропонують клієнтам укласти договір реструктуризації, тобто сплатити борг частинами.

Крім того, менеджери постійно тримають зв’язок зі споживачами: інформують клієнтів про заборгованість, розсилають письмові повідомлення про необхідність погасити борг. Але деякі клієнти сприймають урядовий мораторій на нарахування пені та відключення газу як можливість користуватися ресурсом і взагалі за нього не платити. На таких клієнтів чекають судові позови. Це приведе до додаткових витрат, які ляжуть на плечі споживача. Адже борг кожного неплатника збільшиться на суму судового збору, а саме 2 270 грн, та на 3% річних та інфляційних втрат.

До переліку злісних неплатників найчастіше потрапляють жителі великих міст. Наприклад, у Дніпрі на 1383 споживачів подано до суду, у Кривому Розі таких боржників 2700, у Кам’янському – 1199, у Нікополі – 543, у Новомосковську – 352, у Павлограді – 125».

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Споживач.А если в суде возникнет вопрос -что это за организация Днепропетровскгаз Сбыт кто ее собственник и является ли она собственником газа какими законными актами подтверждено этоправо собственности ит.д.Кто тогда будет платить судовой сбор.Как вы думаете господа хорошие.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ