« Підкилимні ігрища» в павлоградской Громадской раде возмутили городского активиста

0
473

Новый состав Громадской Рады (ГР) в Павлограде еще не приступил к выполнению своих обязанностей, но деятельность общественного органа уже поддается критике со стороны ее новых членов.

“І знову про ГР. Задовбали вже ці підкилимні ігрища. Вимагаємо негайного оприлюднення матеріалів про діяльність ГР Павлоградської міської ради попереднього та теперішнього скликання, згідно п. 5.12. Положення про ГР. “… інформує про свою роботу шляхом розміщення в обов’язковому порядку (!) в спеціально створеній рубриці

“Громадська рада” на офіційному веб-сайті, матеріалів про установчі документи, план роботи, керівний склад, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про її роботу.”

Громадськість має право аналізувати, що ви там
таємно “навирішували”. Не знаю хто винен в такому халатному відношенні до своїх обов’язків, недоголова ГР, чи працівники відповідних відділів виконкому, але пора вже навести порядок в цій царині”, – написал Александр Витковский на своей странице в Facebook.

Но активным членам ГР есть что ответить активисту.

“А що, хіба хтось щось вирішував?? Ще тільки збиралась робоча група, яка взяла на себе роботу читати і систематизувати, записуючи на папері, ті пропозиції, що були надані членами ГР. До речі, Ваших пропозицій серед них не було.

А тепер, 29-го, засідання ГР, де будуть зачитуватись всі пропозиції, там і вирішуватимуться всі питання. І ви це прекрасно знаєте. Не розумію, до чого ця істерика?” – прокомментировала пост в Facebook Татьяна Найда.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ