В Павлограде опять разоблачили банду плохих полицейских, – идут аресты

6
1062

На Днепропетровщине работники ДБР совместно с Нацполицией провели масштабную спецоперацию и разоблачили преступную организацию, которая занималась систематическим сбытом и распространением особо опасных психотропных и наркотических веществ.

Об этом сообщает пресс-служба Государственного бюро расследований.

“До її складу входили колишні та чинні працівники поліції.

Зловмисники налагодили монопольну систему виготовлення та розповсюдження наркотиків у Павлограді Дніпропетровської області. Всіх конкурентів «зачищали» співробітники поліції, які займали керівні посади у місті.

За попередньою оцінкою, за тиждень у районному центрі зі 100 тисячним населенням ділки заробляли близько 100 тисяч гривень.

Організували наркобізнес уродженець Грузії, мешканець Дніпра та ексміліціонер – колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області.

До складу наркосиндикату входило тринадцять осіб. Злочинна організація мала чітку та розгалужену систему збувачів наркотиків, складну ієрархію та чітку структуру.

Колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області надавав консультації лідеру злочинної організації щодо методів конспірації, планів правоохоронців по документуванню, давав підказки по точках оптової закупівлі наркотиків та прекурсорів і по місцях виготовлення. Також в його обов’язки входила передача частини прибутку через посередника чинним поліцейським

Слідчими встановлені факти, що зловмисники розповсюджували наркотики серед неповнолітніх. Також встановлені непоодинокі факти навмисного підсаджування людей, у тому числі підлітків, на наркотики, з подальшим їх примушуванням займатися розповсюдженням наркотичних засобів.

Крім того, зафіксовані випадки катування громадян поліцейськими, які входили до складу організації.

Під час спільної спецоперації з ДВБ Нацполіції України, було затримано верхівку злочинної організації. Серед 9-ти затриманих є також працівники поліції. Слідчо-оперативні заходи щодо затримання інших учасників злочинної організації тривають, також продовжується встановлення всіх учасників ОЗГ.

У ході проведення більше сорока санкціонованих обшуків виявлено та вилучено велику кількість різних психотропних та наркотичних речовин, готівку у різних валютах та банківські картки. Також виявлено дві лабораторії з виробництва наркотичних засобів. Під час обшуків у учасників злочинної організації також було виявлено великий арсенал засобів конспірації, у тому числі номери прикриття, «одноразові» мобільні телефони”, – говорится в сообщении.

6 КОММЕНТАРИИ

  1. не так давно уже арестовывали высокопоставленных сотрудников полиции … каков результат а никакого…такая у нас страна

  2. В статье говорится, что брали на точках оптовой закупки и т.д., значит там знают, где брали. Если бы не знали, то говорили бы, что просто торговали. Тогда интересно, как же насчёт точек “оптової закупівлі наркотиків та прекурсорів” и мест их виготовлення? Они работают дальше?

    • Все работает коллега. Просто работает “там кому надо работает”. А кому не положено, там не работает, хоть и из бывших! Про мелочь: закладок не меряно, просто походить по городу и внимательно посмотреть как нарики ищут закладки, как нарики идут в “правильные” аптеки.

  3. Собраться всем городом, отправить на кладбище всю семью этого полицейского, перед этим от пинать и покалечить, всем городом уничтожить наркоманов, вот тогда эти нарики не сунутся. На самом деле, полиция работает чётко, ловит и доводит всех до суда, всех. Но суд всех отпускает, давая смешные сроки. Павлоградцы, вы сами допустили наркоманию.

    • Да потому ,что судьи за свои решения не несут ответственности.Если бы хоть одного закрыли б, то всё в корне поменялось.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ