Роман Каптєлов: Чи потрібно легалізувати продаж марихуани?

1
274

Наркоторговці України були б вкрай обурені, якби в українських аптеках дозволили легально продавати каннабіс для хворих, які цього потребують. Але депутати Верховної Ради знову обговорюють злощасний законопроект. Це означає, що настав час залякувати населення хвилею наркоманії, яка негайно захлисне Україну.

Народний депутат Роман Коптєлов повідомляє, що у Верховній Раді розпочався черговий розгляд злободенного законопроєкту про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) у медичних, промислових, наукових та науково-технічних цілях.

Мета цього законопроєкту полягає у створенні умов для розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок військових дій.

Для багатьох людей цей законопроєкт є дуже важливим. Він може зменшити біль та страждання пацієнтів, які мають важкі хвороби, та покращити їх якість життя. Однак, ми не можемо ігнорувати можливі наслідки та ризики, пов’язані зі збільшенням розповсюдження наркотичних засобів та іншими негативними наслідками.

Перед тим, як прийняти рішення щодо цього законопроекту, я хочу поставити питання перед вами, як виборцями: чи варто розглядати його зараз? Необхідно ретельно проаналізувати всі можливі наслідки та ризики та забезпечити максимальний захист громадського здоров’я та благополуччя нашої країни.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Может для начала по примеру Нимэции проституток зарегистрируем частными предпринимателями???

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ