Павлоградців легкими штрафами привчають не матюкатися у публічних місцях

0
441

Павлоградському суді чи не щодня розглядаються цивільні позови до осіб, які вживають нецензурні вирази та цим порушують громадський порядок. Наприклад молода особа, яка перебуває у відпустці з догляду за дитиною, за нецензурні образи на адресу іншої жінки змушена була виплатити державі 550 грн.

Про це повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР.

Встановлено, що 13.09.2022 року о 16:41 жінка, перебуваючи в приміщенні аптеки «БАМ», розташованої за адресою: м.Павлоград. вул.Горького, висловлювалася нецензурною лайкою у громадському місці щодо іншої особини, чим порушила громадський порядок та спокій громадян.

Жінка свою провину та обставини, викладені у протоколі, визнала.

На підставі викладеного, суд дійшов висновку про доведеність вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, а саме: дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, оскорблення чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій.

Враховуючи характер та наслідки вчиненого правопорушення, ступінь вини особи, яка не працює, вчинила правопорушення вперше, суд застосовує до останньої адміністративне стягнення у вигляді штрафу, що буде достатнім для її виправлення та виховання.

Суд постановив :

Визнати особу винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП.

На підставіст.173КУпАП ОСОБА_1 притягнути до адміністративноївідповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 51 (п’ятдесят одна) гривня.

Стягнути з неї судовий збір на суму 496.20 гривень на користь держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ