Для тих, хто мріє стати рятівниками

0
82

Державною службою України з надзвичайних ситуацій оголошено набір абітурієнтів віком до 25 років, що мають повну загальну середню освіту для вступу в 2019 році до вищих навчальних закладів ДСНС України. Перед направленням на навчання усі кандидати проходять професійний відбір що складається з медичної комісії, психологічного тестування, збору характеризуючих матеріалів за місцем навчання та проживання, спеціальної перевірки.

Також проводиться набір на навчання на посади фахівців на посади молодшого начальницького складу на базі неповної середньої освіти – 9 класів без складання ЗНО.

Вищі навчальні заклади ДСНС України:
Національний університет цивільного захисту України (www.nuczu.edu.ua);
-Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (www.ubgd.lviv.ua);
Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (www.fire.ck.ua);
-Вище професійне училище ЛДУБЖД (м.Вінниця) (www.vpu.ldubgd.edy.ua). (не потрібно ЗНО, підготовка фахівців на посади молодшого начальницького складу на базі неповної середньої освіти – 9 класів)

Переваги навчання в учбових закладах ДСНС України:
курсанти знаходяться на повному державному забезпеченні;
після закінчення ВНЗ гарантується працевлаштування.

З питань вступу звертайтеся за адресою:
м. Павлоград, вул. Крилова, 6, Павлоградське МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Телефон для довідок: 20-65-30

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ