Сільський житель перерізав горло товаришеві та дві доби ховався від павлоградської поліції

0
234

Вилучити у населення всі молотки, столові ножі та всі цвяхи практично неможливо. Смертельно небезпечні предмети зустрічаються щокроку. А чоловіків, готових   схопити смертельно небезпечний предмет у руки і пустити його в  діло, дуже багато.

Так, уродженець села Чаплинки перерізав горло товаришу у п’яній справі та дві доби ховався від павлоградської поліції.

У матеріалах Павлоградського міськрайонного суду повідомляється, що 27.02.2023 року підозрюваний знаходився в домоволодінні разом з знайомим, де останні разом вживали алкогольні напої. Потім підозрюваний взяв зі столу ніж у свою праву руку та , з достатньою силою наніс клинком зазначеного ножа удар в область шиї знайомому, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді колото-різаного поранення верхньої третини шиї зліва з пораненням глибоких вен та судин, від якого той помер на місці події.

02.03.2023 о 20:22 год. чоловіка було затримано у порядку ст. 208 КПК України.
Підозрюваний в судовому засіданні підтримав позицію свого захисника, просив обрати домашній арешт, зазначив, що проживає один.

Захисник в судовому засіданні заперечував проти обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, зазначив, що підозрюваний повністю визнає провину, сприяє розслідуванню; щодо ризиків сторона обвинувачення протирічить встановленим ними обставинам, підозрюваний має матір та двох дітей, а сторона обвинувачення вважає, що у нього не має міцних соціальних зв`язків; вважає, що підозрюваний може завжди знаходитись вдома, тяжкість покарання не є визначальною, просить застосувати до підозрюваного цілодобовий домашшній арешт із застосуванням засобів електронного контролю.

Суд постановив:

Застосувати до підозрюваного, запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів до 30 квітня 2023 року .

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ