В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продукты

0
402

Днепропетровoщина получила очередной гуманитарный груз от Нижней Силезии (Республика Польша), а также от Бранденбурга и Свободного Государства Саксония (Германия).

Об этом сообщает глава Днепропетровского облсовета Николай Лукашук.

В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продукты“На прохання про допомогу вже не вперше відгукнувся Cezary Przybylski, Маршал Нижньосілезького воєводства. Польські можновладці спільно з їхніми партнерськими регіонами з Німеччини зібрали для нашої області фуру благодійного вантажу. Він містить:

В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продукты▪️намети;
▪️обігрівачі та комплекти освітлення для наметів;
▪️ліжка, подушки, ковдри, рушники;
▪️постільну білизну;
▪️термоси;
▪️розкладні лави та столи;
В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продукты▪️лікарські засоби (знеболюючі, препарати для лікування простудних захворювань, астми, щитовидної залози, шлунку, нервової системи);
▪️медичні товари (дезінфікуючі засоби, перев’язувальні матеріали та набори для лікування поранених військовослужбовців);
▪️продукти харчування.

В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продуктыГуманітарну допомогу буде розподілено між військовими та іншими службами, які цього потребують.

В Днепр из Нижней Силезии доставлена гуманитарная помощь: лекарства, медоборудование и продуктыВдячний Польщі та Німеччині за підтримку, якої ми зараз дуже потребуємо!”, – написал Николай Лукашук.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ