Для участия в переписи населения, в 2020 г., губы красить не надо

0
594

Украина наконец-то, изъявила желание пересчитать своих граждан. Впервые с 2001 года. Всеукраинскую перепись населения, как сообщает Государственная служба статистики Украины, планируют провести в период с 10 ноября по 23 декабря 2020 года. Наконец-то, вскроется, сколько украинцев за это время выехали за рубеж и сколько их осталось трудиться в Украине. Губы и ставни для этого красить не надо.

Жителей Терновки, городская власть уже просит подготовиться к переписи. Объявление об этом размещено на сайте Терновского горсовета:

«Шановні мешканці приватного сектору м. Тернівка!
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 р. № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» на території міста відділом статистики у Павлоградському районі проводиться комплекс підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення. Належний порядок в адресному господарстві є один із важливих факторів, що зумовлює якість проведення підготовчих робіт. Тому просимо Вас встановити або поновити адресні таблички на своїх будинках або земельних ділянках.

Відділ архітектури та будівництва виконавчого комітету Тернівської міської ради

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ