Специальные мобильные группы два месяца будут проверять перевозчиков Днепропетровщины

0
779

На Днепропетровщине проверят транспортников. Следить, придерживаются ли они правил и безопасности перевозок. Об этом сообщили в управлении взаимодействия с правоохранительными органами и оборонной работы облгосадминистрации.

«Перевезення мають бути безпечними та комфортними. Чи дотримуються перевізники правил руху та умов договорів – перевірять спеціальні мобільні групи упродовж червня-липня. Рейди – частина місячника «Автобус-2021», – сказали в управлінні.

До складу мобільних груп увійдуть представники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції. Перевірятимуть документи, укомплектованість аптечок, наявність засобів безпеки у салоні. Звертатимуть увагу на технічний стан автівок.

Слідкуватимуть, чи проводиться перед рейсами медогляд водіїв та техогляд автобусів. Чи дотримуються шофери режиму праці і відпочинку.

«Перевірятимемо пасажирські та вантажні перевезення. На порушників складатимемо акти, які розглядатиме спеціальна комісія. За недотримання правил можуть накласти штраф або усунути від роботи», – сказав начальник Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки В’ячеслав Бичков.

На Дніпропетровщині – 347 приміських та міжміських маршрутів.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ