Павлогадских торговцев спиртным грозят уничтожить штрафами от 200 до 600 тыс. гривен

0
280

В Павлограде, 12 мая, участковые офицеры полиции совместно с инспекторами ювенальной превенции провели профилактический результативный рейд по выявлению фактов продажи спиртных напитков наразлив, – об этом сообщает пресс-служба Павлоградского РО.

«Під час відпрацювання в одному із магазинів по вул. Харківська, поліцейські задокументували факт продажу спиртних напоїв на розлив. В торгівельному залі по вул. Верстатобудівників виявлено факт продажу тютюнових виробів неповнолітній.

Павлогадских торговцев спиртным грозят уничтожить штрафами от 200 до 600 тыс. гривенВідносно працівниць магазинів складено адміністративні протокол за ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Павлогадских торговцев спиртным грозят уничтожить штрафами от 200 до 600 тыс. гривенНагадуємо, що законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»).

Поліція звертається з проханням до підприємців, неухильно дотримуватись норм чинного законодавства та не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої, а також тютюнові вироби неповнолітнім!

Працівники поліції закликають громадян, якщо ви стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про факт на лінію «102» для вжиття заходів реагування», – говорится в сообщении.

Справка:

Неоподатковуваний мінімум доходів громадян, вказаний в диспозиції норм для настання адміністративної і кримінальної відповідальності, дорівнює 1/2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

Оскільки з 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатної особи з розрахунку на місяць складає 2270 грн, то в 2021 році для норм адміністративного та кримінального законодавства у частині кваліфікації адміністративних або кримінальних правопорушень застосовується сума в 1135 грн.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ