Громада — це сім`я, а не шлюб за контрактом

5
1058

В Днепропетровской области возникли проблемы с объявленной административно-территориальной реформой. Реформы не будет.
Объединенные территориальные громады не желают присоединяться к городам, отдавая власть и деньги каким-то префектам. Вероятно, ни префектов, ни префектур в Днепропетровской области никто не увидит.
Такая модель обустройства Павлоградщины сельских жителей не устраивает.

Об этом корреспонденту beg.dp.ua рассказал голова Троицкой Объединенной территориальной общины Олег Чуприна:

– 3 лютого 2020 року, я разом з представниками Троїцької ОТГ був присутнім на обговоренні перспективного плану розвитку об`єднаних територіальних громад на території Павлоградського району, яке відбулося в стінах Дніпропетровської ОДА. Найголовнішим досягненням зустрічі, вважаю, стало погодження на обласному рівні редакції плану в існуючих межах — без приєднання ОТГ до міст Павлограда та Тернівки. Тим паче, що і міський голова Павлограда Анатолій Вершина категорично відмовився від приєднання ОТГ до міста.

Вірю, що запропонована головами сільських рад та підтримана керівництвом ОДА модель устрою громад буде схвалена в Міністерстві розвитку громад і територій!

Дивує позиція голови Павлоградської райгосадміністрації Сергія Рублєвського, який зовсім відмежувався від проблем громад.

Присутні на обговоренні мешканці ОТГ емоційно висловлювали недовіру народному депутату нашого округу Роману Каптєлову. На зустрічі стало відомо, що саме він, всупереч думці населення, неодноразово ініціював у міністерстві приєднання наших громад до міст Тернівки та Павлограда.

Розчарування вибором представника народу у Верховній Раді стає все більш явним. Думайте…

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Роману Каптелову нужно было объяснить народу какое преимущество дает это реформа, а мерам городов какие недостатки, как это работает в Европе, а скорее всего обыкновенная борьба за власть.

  2. А разве кто-то еще сомневается, что Каптелову и Рублевскому нужна только власть?

    • Никто не сомневается, но найдутся особи, которые будут за них голосовать.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ