Гриценко про президентство: Будуть швидкі рішення

3
854

Серед перших законопроектів, які Анатолій Гриценко планує внести у парламент за умови перемоги на виборах, – виписана процедура імпічменту та пакет економічних рішень. Про він заявив в інтерв’ю виданню “ГОРДОН”.

“Якщо залишиться як тепер, коли Порошенко хоче позбавити депутатів недоторканності, а власну недоторканність віддавати не збирається і далі сидить на багнетах силовиків, парламент на це не поведеться”, – вважає Анатолій Гриценко.

Імпічмент, на думку лідера “Громадянської позиції”,  необхідний, аби була можливість усунення від влади президента, якщо його дії злочинні й антинародні. Таку саму процедуру Гриценко обіцяє запустити для депутатського корпусу.

Окрім цього, буде запроваджено економічний та антикорупційний пакети, які дадуть змогу бізнесу працювати в комфортних умовах. Лідер “Громадянської позиції” впевнений, що підприємці мають працювати за законом та сплачувати податки, а не йти в парламент, купуючи округи чи сплачуючи мільйонні хабарі за місце у списку.

“Буде пакет швидких рішень, який продемонструє принципово іншу мораль, що виходить від першої особи держави. Важливо, щоб і держава, і майбутній виборчий процес активували в нас із вами найкращі людські риси, а не пробудили звірячу частину, за якою повний деструктив”, – сказав Анатолій Гриценко.

Раніше лідер “Громадянської позиції” заявив, що вибори президента, які відбудуться у березні 2019 року, визначать, чи буде Україна цілісною та суверенною державою та яким сценарієм країні розвиватись далі.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Параша тоже обещал, та забыл. А этот губошлёп – продолжение Параши. Не зря часто бегает в его администрацию.

  2. А.Гриценко имеет роль по «забору» голосов у Ю.Тимошенко с той целью, чтобы П.Порошенко продвинулся далее в этой гонке за пост президента.

  3. Мойдодыры, история уже списала Порошенко. А, если вы его считаете большим дядькой, к которому все должны бежать на поклон, то это ваше мнение. Любите его до оргазма, только другим не приписываейте

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ