Анатолій Гриценко привітав українців з отриманням Томосу

2
128

“Вітаю Україну і українців з отриманням Томосу! Наш народ і його духовні лідери йшли до цього історичного моменту довгі століття. Україна вистраждала і заслужила право мати свою Українську Церкву!

Анатолій Гриценко привітав українців з отриманням Томосу
фото з соцмереж

На фоні інших перед софітами і камерами, на моє переконання, особливої подяки і шани заслуговує Патріарх Філарет. Він доклав найбільше зусиль, витримки і мудрості, аби Православна Церква України відбулася.

Анатолій Гриценко привітав українців з отриманням ТомосуОтримання Томосу – це ще далеко не фінал. Це лише початок нової об’єднаної Української Церкви в Українській Державі. Попереду шлях, довгий і непростий. Бог допоможе нам пройти цей шлях без потрясінь, мирно і толерантно – заради єдності й незалежності України!”, – повідомив політик на своїй сторінці в Фєйсбуці.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Толян уже и до Томося примазался. Успокойся многостаночник, Томось, это детище Законноизбранного. Поэтому он его и танцует, а ты не приделах.

  2. А вот этот любитель проституток и “голубых мальчиков”, еще не рассказал, как оно со всоенной сворой разворовали технику и прочее военное имущество ЗСУ, в бытность этого ничтожества мянистром по общим вопросиям. Рассказал бы людям, правду.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ