Вимушених переселенців та військовослужбовців ЗСУ грабували на території авто- та залізничного вокзалів

1
537

У Дніпрі припинено діяльність організованої групи, яка грабувала людей на вокзалах. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, неодноразово судимий мешканець м. Дніпро організував злочинну групу, яка здійснювала грабежі на території авто- та залізничного вокзалів міста. До протиправної діяльності він залучив трьох своїх знайомих, які діяли згідно з розподіленими ролями.

Так, з липня до жовтня 2022 року підозрювані знайомилися з приїжджими громадянами на вокзалах, входили в довіру та грабували. Отримані злочинним шляхом речі збували через ломбард, а гроші розподіляли між собою.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору та трьом учасникам організованої групи у скоєнні грабежів (ч.ч. 4, 5 ст. 186 КК України).

Наразі встановлено 14 потерпілих, у тому числі вимушені переселенці та військовослужбовці ЗСУ.

Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання зловмисників вилучено мобільні телефони, годинники, банківські картки, грошові кошти та інші особисті речі потерпілих.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

 

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ