Павлоградці привезли гостинці дітлахам Мар`їнки

0
770

Напередодні Дня захисту дітей, 29 травня, міський голова А.О. Вершина разом з делегацією м. Павлоград завітали до м. Марїнка, Донецької області. Павлоградців запросили діти з Мар’їнки, які майже місяць назад приїздили до нашого міста.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Павлоградці привезли гостинці дітлахам Мар`їнкиТреба відзначити, що м. Мірїнка — одне з тих, в якому ведуться бойові дії. У ньому зруйновано багато житлових будинків та основну інфраструктуру, а мешканців — лише 4 тисячі чоловік, працює один дитячий садок та 2 школи.

Павлоградці привезли гостинці дітлахам Мар`їнкиПавлоградську делегацію зустрічав голова військово-цивільної адміністрації Тесля О.О. Гостей запросили відвідати місцевий музей, будинок творчості та дитячий садок, а також реабалітаційний центр у селищі міського типу Велика Новосілка для дітей-сиріт та дітей, які потрапили під обстріли.

Усі дітлахи отримали солодкі подарунки , а на прохання працівників центру їм подарували універсальний пилосос.

Розважали дітвору веселі аніматори, які теж були у складі делегації.

Павлоградці привезли гостинці дітлахам Мар`їнкиТакож Анатолій Олексійович зустрівся з бійцями, які несуть службу на позиції недалеко від м. Мар’їнка. Для них з Павлограду також привезли гостинці.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ