20-річний госпітальєр Микола Вовков отримав кульове поранення в голову

1
1242

Микола Волков, з позивним Смурфік — 20-річний юнак з Маріуполя. В червні 2018 він пройшов навчальний центр медбатальйону, та з 1 липня поїхав на свою першу ротацію у складі «Госпітальєрів». З осені 2018 року він був закріплений до 8 батальйону УДА «Аратта» та щоденно ніс тяжку ношу добровольця-парамедика.

«Він не мав медичної освіти, але за покликом душі став парамедиком та рятував життя, — розповідає про хлопця командир медичного батальйону Яна Зінкевич. — Це надзвичайно щирий та одночасно мужній хлопець, який був готовий понести найбільшу ціну свободи — життя».

У зоні ООС Микола отримав складне кульове поранення в голову, пошкоджена велика частина мозку та кісток. Зараз він у стані коми знаходиться у лікарні ім. Мечникова у Дніпрі.

«Нам разом з вами потрібно допомогти залишитись йому на цьому світі, та зробити максимум для його одужання та максимального відновлення. Що ми з вами можемо зробити? Зробити внесок в порятунок Героя та його подальшу реабілітацію та догляд за ним. Герої не мають помирати, вони мають ЖИТИ і ми повинні зробити все щоб допомогти Назару боротись за життя!», — відзначає Яна Зінкевич.

Допомогти Миколі Волкову можна тут:

5 168 742 216 949 689 Зінкевич Яна Вадимівна. Приватбанк

“Потрібен максимальний репост, навіть якщо не зможете допомогти ви особисто, це може побачити хтось у вас на сторінці. Репост це також допомога! Адміністратори різних сторінок пов‘язаних з війною, будь ласка розмістіть у себе цю інформацію!
(Також будь ласка пишіть в коментарях +, або будь-яке слово, так цей пост зможе побачити більше людей!)
Журналісти різних видань, зверніть будь ласка на це увагу, та можливості розмістіть цю інформацію у себе.

Слава Герою! Герої не мають помирати, вони мають ЖИТИ і ми повинні зробити все щоб допомогти Миколі боротись за життя!” – написала на своїй сторінці в Фейсбуці Яна Зінкевич. 

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ