Гордий житель Тернівки заплатив за королівський вчинок 2360 грн, але на короля не перетворився

0
478

Житель Тернівки на хвилину представив себе королем, розпиваючи на вулиці пиво і, коли поліцейські дорікнули йому в порушенні громадського порядку, гордо порвав протокол, вважаючи, що це принижує його гідність.

Щоправда, в суді про приниження поліцейськими його честі та гідності він нічого не сказав. У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється:

13.02.2023 року приблизно о 14.50 год., перебував на зупинці громадського транспорту, на вул. Польова та розпивав пиво марки «Київське». В цей час він був виявлений працівниками поліції, які винесли стосовно нього постанову про адміністративне правопорушення та притягнули останнього до адміністративної відповідальності під час ознайомлення постановою чоловiк умисно пошкодив її, шляхом розірвання на чотири частини, тим самим привів офіційний документ у стан непридатний для подальшого використання за цільовим призначенням.

Обвинувачений в судовому засіданні винним себе визнав повністю, та пояснив, що зранку 13.02.2023 року він вживав алкогольні напої. В обід, коли він взяв пиво та почав його пити, в цей момент до нього підішли працівники поліції, які склали відносно нього постанову, яку він порвав. У вчиненому розкаюється.

Суд ухвалив:

Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст. 357КК України та призначити покарання у вигляді штраф у розмірі п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 (вісімсот п`ятдесят) грн.

Стягнути з обвинуваченого витрати, пов`язані із залученням експерта на проведення судової трасологічної експертизи на користь держави у розмірі 1510 (одна тисяча п`ятсот десять) грн 24 коп.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ